Hot sails maui 2019

Piedāvāju iegādāties 2019.gada Hot Sails Maui (HSM) buras. Pats jau astoņus gadus lietoju šīs buras un sev par vispiemērotāko esmu izvēlējies modeli Super Freak Maui Edition (SF M.E.). Šī bura man šķiet ļoti piemērota Latvijas apstākļiem, jo tā ir ar ļoti plašu vēja diapazonu un ir ļoti izturīga. Buras izturību nodrošina Dakrons no kā tā ir izgatavota,  kā arī citi materiāli un risinājumi kā piemēram, masta kabata Ox Webbing. Latvijas ūdeņos šīs buras jau ir vairāk kā desmit gadus un dažas no tām tiek lietotas vēl šodien.

Galvenās atšķirības Super Freak Classic un Super Freak M.E.
Klasiskā versija ir mīskta un ļoti piedodoša bura ar ļoti lielu vēja diapazonu. Izgatavota no dakrona ar vidū PVC logu. Tā ir paredzēta gan frīraidām gan brīvai viļņu braukšanai. Savukārt Maui Edition ir orientētā īstu viļņu braukšanu. Profils ir zemāks un zem bomja bura ir platāka, līdz ar ko vairāk jaudas maza vēja apstākļos. Buras augšdaļa vairāk atveras, līdz ar ko ir vieglāk nosēdināt manevrus kā Backloop. PVC logs ir nomainīts pret SlamLam laminēto logu, kas buru padara nedaudz cietāku un izturīgāku zemākās temperatūrās. 2019.gada modelim SlamLam logs ir palielināts masta virzienā, lai palielinātu redzamību.

Super Freak burām iespājams arī induviduāls dizains. Par induviuālu dizainu paredzēta piemaksa, kas atšķiras no sarežģītības pakāpes. Gatavus dizainus iespējams apskatīt šeit: custom colors vai custom colors 2 un izveidot savu dizainu šeit: own design.

Pasūtot buru līdz 2019.gada 28.februārim un veicot 50% avansa maksājumu, buras kopējai summai tiek piemērota 15% atlaide. Buras tiek pasūtītas no Win Lok ražotnes Ķīnā. Tās ir jāsaražo un jāatsūta līdz Latvijai. Plānotā piedāde 2019.gada maijā.

krish(at)lat168.lv
+371 29168496

Buras komplektēt piedāvāju kopā ar CAAS mastiem, kurus ražo Slovēnijā un tiek izgatavoti ar buru ražotāja HSM parametriem. Cenas aplūkot šeit: CAAS_masts_price_LV

Zemāk iespējams iepazīties ar visu buru līniju, kas sastāv gan no klasiskām, gan dakrona burām. Ir pieejamas gan modernās trīs latu, gan četru latu buras. Ir arī frīraida, bērnu un pat hidrofoila buras. Cenu piedāvājums ir sagatavots tikai Super Freak burām. Ja intereresē kāds cits buras modelis, lūdzu raskti e-pastā: krish(at)lat168.lv.

Post comment