Tenerife webcomp

Kamēr biju Tenerifē februāra otrajā pusē, sanāca satik samērā daudz paziņas no visām Baltijas valstīm. Tenerife joprojām ir un paliek viens no rentablākajiem (labāk gan skan angļu melē cost effective) ceļojumiem tieši ūdens un vēja cienītājiem. Nu jau arī igauņi ir iekarojuši šo salu ar Kristian Kiisk organizētu braucienu 32 cilvēku sastāvā. Grupas organizatoram un Ain Harmson (Penny) bija nobriedusi ideja par sacensībām bez tiesnešu klātbūtnes. Tā kā viļņu sacensībās vislielākā problēma ir tieši tiesneši, vajadzīgi kā minimums 3 personāži un vēlams visi kompetenti, tad ideja izvest sacensības bez to klātbūtnes liekas diezgan apsveicama.

Tātad, viens sportists iebrauc uz noteiktu laiku ūdenī un sataisa kaudzi trikus un pēcāk paši braucēji pie datora nodod savus komentārus (kas ir visai kompotenti un daudzpusīgi) par sportista sniegumu.

Tenerifē piedalījos šādās sacensības, biju pirmais, kas startēja un laikam arī pēdējais, visi pārējie laikam nobijās :)
Bet ja nopietni, katram kaut kāda ķibele gadījās. Penijam nolūza vējš un viņš ieskrēja klintīs, Kristians sagrieza pirkstu un lietuvieties Ernests Brendels nesapratās ar organizētājiem.

Izvēlētajā dienā pūta samērā stiprs vējš, lietoju 3.7m2 buru. Tā kā man atvēlētas 30 min. nav maz un tā bija mana priekšpēdējā diena uz salas, jutos iesildījies, izdarīju diezgan daudz trikus un jutos ar sniegumu apmierināts. Pat caur putām izmocīju Wave360!

Lūk pats video, paldies Penijam!

Tenerife webcomp I heat – Krisjanis Tutans LAT168 from Teamvosa on Vimeo.

Post comment