CAAS masts order

Piedāvāju līdz 21.augustam veikt pasūtījumu Slovēnijā ražotiem, augstas kvalitātes, mastiem CAAS. Piegāde septembra sākumā.

Damjan Mestnik ir mazas stiklšķiedras pārstrādes ražotnes īpašnieks, kuram ir iespēja katru mastu izgatavot pēc norādītās specifikācijas. Kā jau mēs zinam, dažādiem buru ražotājiem, ir atšķirīgi mastu parametri. Tātad, ja nepieciešama mīksta masta augšdaļa, apakšdaļa vai konstants izliekums, tas viss ir iespējams.

Jau piecus intensīvus gadus esmu lietojis šos mastus, bet salauzis tikai vienu, kuru nodūtu vilnī pret grunti (Power Wave modelis, nevis Extreme Wave). Kvalitāte nesalīdzināmi augstāka pret tiem, kas ražoti Ķīnā. Nemēdz būt problēmas, kad masta augšdaļa nesader ar masta apakšdaļu.

Cenas un RDM sortiments bildē vai spied uz linka: http://www.lat168.lv/files/CAAS_masts_price_LV.pd.

CAAS_masts_price_LV
RDM pieejami ar 75% un 100% karbona saturu un garumu līdz 490cm. SDM pieejami tāpat divu veidu karbona saturu no 400-550cm. RDM ir speciāls 100% Extreme versija, kas ir elastīgāka un tādejādi izturīgāki viļņos. Pieejami arī karbona RDM un SDM pagarinātāji. Sīkāk par mastiem oficiālajā mājas lapā: http://www.caas.si/windsurf/masts.

Pātis tuvplāna bildes ar mastiem:

IMG_1886 IMG_1886 IMG_1887 IMG_1888 IMG_1891 IMG_1893 IMG_1894

Masti pieejami bez masta somām, papildus iespējams iegādāties CAAS masta somu par 30EUR. Bildes zemāk.

bag1 bag2 bag3

Konsultācija pa e-pastu: krish@lat168.lv.

Post comment