March.

Reti kad marts Latvijā asociējās ar burāšanu, it īpaši jau jūrā. Šogad mums bija neparasta ziema un neparastas izklaides ziemā. Nebija jau arī tā, ka nesalst :) Ūdens temperatūra bija plusos, bet tuvu nullei. Gaiss kā nu kuro reizi, pārsvarā ap +5 grādiem. Īpaši spildti atceros reizi no Pāvilostas dienvidu mola 8.martā, pašā Sieviešu dienā! Bija grūti izvēlēties starp 3 vietām – Liepāju, Akmensragu un Pāvilostu. Kompānijā ar Jurģi bijām arī Akmensragā, bet salīdzinoši siltais laiks vēju no raga bija atspiedis. Turpretī Pāvilostā vējš bija. Tā kā vējš bija no dienvidrietumiem un pat vairāk no dienvidiem, tad pie ziemeļu mola bija pilnīgs aizvējš, bet dienvidu mols strādāja ar izteiktu side off vēju. Bija jābūt īpaši uzmanīgam, lai neļautos viļņiem un straumei sekmēt satikšanos ar dienvidu molu, adrenalīns ne mirkli nepameta :) Īpaši smukas bildes, kā jau pie side off vēja mums sarūpēja Marija Rozīte, te pāris smukākās.

IMG_8024

Aerial.
IMG_8053

 

Šļakatas pēc Cutback.
IMG_8096Jurģis agresivajā Cutbackā.

Tiem, kas lieto Facebook, Jurģis ir izveidojis bilžu albūmu par šo dienu: spied šeit.

screen shot 2015-04-15 at 17.16.46

 

No 8.marta ir video, ko filmējis Ivo un Gundega Blūmi. Super lēnā un patīkamā ritmā 7 minūšu garumā atspoguļota šī diena. Sākums Palmbīčā ar sērfa dēļiem, kaut kur pēc ceturtās minūtes D-mols Pāvilostā, kur arī es pa brīdim parādos:

Iepriekšējā dienā bijām arī Akmensragā un tur joprojām veidojās labi viļņi, lai cik dīvaini tas neliktos :) Mana pēdējā sērfošanas diena bija Palmu līcī marta beigās. Patiešām stiprs vējš, ap 15 un vairāk metriem sekundē. Lietoju savu frīku 4.2m2 un 81l trīsspurnieku. Pat grūti atcerēties tik stabilus vēja apstākļus Palmbīča, ka pie krasta vējš pietika un nebija mīņāšanās. Varēja agresīvi braukt arī krasta šorbreikā.

IMG_4437 IMG_4438 IMG_4439Bildes Mārtiņš Kohs.

Nelaime vienīgi, ka ik pēc 15 min. nācās izbraukt krastā un atsildīt rokas. Bet viss pārējais, labāk kā jebkad Palmu līcī. Jāatzīst, ka ūdens līmenis atkal bija atkāpies, bet ne pārmērīgi.

Te vēl pāris labi skati no šīs dienas:
IMG_4449 IMG_4583 IMG_4607

Un krāšņa Karosta un saviem izteiktajiem kontrastiem.
IMG_4630 IMG_4632 IMG_4669

Albūms ar visām bildēm, tur arī Kukijs un Sproģis ar kaitsērfu: spied šeit.

Uz 15min. biju paņēmis arī GoPro ar Backy Mount stiprinājumu. Saliku mazos klipiņus kopā vizuālam uzskatam un ievietoju Youtube video vietnē:

Tā kā ejot burāt es līdzi esmu pasācis ņemt savu viedtālruni drošības nolūkos, tagad ir iespēja aplūkot visādus statistikas datus par burāšanas sessiju. Diezgan pilnīgi aizkrāsota bilde izskatās no sessijā, Pāvilostā un Liepājā.

FullSizeRender 2

Palmbīčs.

FullSizeRender

Pāvilosta, D-mols.

Šovasar būs pavisam jauna iespēja izklaidēties vai drīzāk sportot Pāvilostā. Kā jau katrā Latvijas nostūrī, arī Pāvilostā tagad ir pašiem savs veikparks. Trošu sistēma, kas uzstādīta pašā Pāvilostas sākumā, pertējā pusē estrādei uz mākslīgā aizsprosta. Aizsprosts ir uztaisīts uz upītes Orga.
screen shot 2015-04-15 at 14.04.21
Atrasānās vieta kartē.
IMG_1257Skats no veikparka būdas terases.

Šajā sezonā būšu arī atbildīgais par šo kabeli. Konstrukcijas ir gatavas arī, mēneša beigās ielaidīs ūdenī. Oficiāli plānojam parku atklāt ar 1.jūniju, neoficiāli kaut kad maijā. Parka īpašnieks, viesnīca Das Crocodill.

Tāpat ar šo vasaru Šīfermājā jaunu ietērpu būs ieguvis otrais vasaras ciemiņu dzīvoklīts ar nosaukumu Zigrīda. Tātad Taņa un Zigrīda :)

Paldies visiem velreiz par dzimšanas dienas apsveikumiem un mēs jaunā ģimene joprojām esam Olivera māsas gaidībās. Siltu vasaru!

Post comment