new custom color schemes SFME

Šodienas dienas prieks, zvans no kurjera ar visai dīvainu nosaukumu “Angels delivery” vai kaut kā līdzīgi. Man trūkstošie buras izmēri – 3.7; 5.3 un 5.8 ir klāt, atveda uz pašu slaveno Šifermāju Pāvilostā. Šosezon nācās šos izmērus aizlienēt ik pa laikam. Bija plānots, ka buru piegāde būs jau pavasarī, bet kā parasti gadās pamatotas aizķeršanās. Tā kā man savs otrs komplekts ar visiem buru izmēriem tika atstāts Tenerifē, šie izmēri trūka. Buras atceļoja nedaudz savādāk kā ierasts. Sākumā tās tika sūtītas no Ķīnas Vācijas izplatītājam Surffarm un tad ar krjerpastu uz Pāvilostu.

SFME_new_colors_20141209

Visām jaunajām burām vidējais logs no PVC Ultra Clear (biezais un staipīgais materiāls) ir nomainīts uz Xply Slam-Lam (SLAM-LAM® WINDOW
Developed exclusively for Hot Sails Maui by Bob Bainbrigde of Challenge Sailcloth. This 100 micron thick laminate is reinforced with 1000 denier white polyester lines that take the serious punishment that Kauli puts into his sailing sessions around the world. Kauli was amazed by how well the sails held up after hundreds of hours of on the water punishment). No 2015.gada visām Super Freak Maui Edition burām buras logā tiks izmantots Slam-Lam materiāls. Visām burām ir iztrādāts jauns masta aizsargs, kas ir vieglāks, kompaktāks un vairāk aizsargā dēli no parspiešanas ar mastu (For 2014 we introduce our ultra compact molded mast pad. We have analyzed the damage to boards and minimized the pad to be effective , yet not turn the sail into a ballon when rolling it up. Higher density, thinner foam is used to achieve this, combined with a heavy duty fabric on the outer shell. Inside, a handy rope pocket allows storage of the excess downhaul rope). Lai ietaupītu svaru, mainai lielākajai burai 5.8m2, buras kabatai nav izmantots OX Webbing īpaši izturīgais materiāls.

Mana iecienītākā krāsa 5.3m2 burai – zils ar oranžu. Īpaši labi izskatās, ka buras apakša ir vienā krāsā ar HOT logo.

IMG_0038

Post comment