Award ceremony – Latvian wave cup 2014

Latvijas kausa pasniegšana kā jau pēdējos gados ierasts, norisinājās Ķīšezera krastā, Cabo Cafe. Tika apbalvoti labākie visas sezonas laikā, septiņās klasēs/disciplīnās. Uz kausu pasniegšanu bija ieradušies nedaudz vairāk cilvēku par tiem, kuriem bija jāsaņem kausi :) Statistika apmēram tāda, uz katru kausi, max 1.5 cilv. Grūti saprast kāpēc uz balli, kas norisinās foršā vietā, piekstiedas varkarā, kur nav jāmaksā ieejas maksu un dod uzkodas un dzērienus bez maksas, neierodas neviens no viļņu klases braucejiem, izņemot es, Jurģis Vīto un Kristaps Vītols. Visas trīs vietas Latvijas viļņu kausā. Ir mums aktīvi cilvēi, kas attīsta šo disciplīnu – Minka, Bricis, Žeņa. Ir arī jaunie.

Neskatoties uz to, ka vienīgajā kausa posmā – SurfPro Latvijas čempionāta zaudēju igaunim Robertam Kopel, Latvijas kauss man tomēr pienācās.

1440bc64a13b47d427b493d569baaf6a

Skatoties pāri visam, vispraigākā diskusija ar lielāko kulmināciju izraisīja Alvis Ozoliņš, kurš bija neapmierināts ar Raceboard kausa kopvērtējuma punktu skaitīšanas noteikumiem. Vuņš bija sašutis, ka meitenes tiek skaitītas kopvērtējumā, tādejādi viņš neieguva kopvērtējumā trešo vietu. Kauns zaudēt meitenēm Vitai un Ilonai un vēl pēc tam sevi tā pazemot.

Post comment