Welcome to FW world championship in Latvija!

Kādu laiku atpakaļ, vēl pats triecos uz dažādām Pasaules malām piedalīties gan Eiropas, gan Pasaules čempionātos tieši Formula Windsurfing disciplīnā. Priekš manis šis posms ir garām, bet visiem tiem kuri ir aktīvi šis disciplīnas piekopēji, šī ir unikāla iespēja satikt visis Pasaules labākos vienkopus. Tāpat arī es, dzīvojot tepat blakus Liepājai – Pāvilostā, plānoju apmeklēt šo pasākumu un atkal redzēt savus bijušos konkurentus. Tiekamies atklāšanas cerimonijā jau šo 2dien! …Jau 4dien un 5dien sola vienreizēji labu prognozi priekš viļņu burāšanas, kas zina, varbūt tiks rīkotas otrās viļņu sacensības šogad – SurfPro Cup.

Uzsaukums visiem Latvijas vindsērfinga draugiem!

Tas brīdis ir klāt – 5 gadu rūpīgs darbs ir vainagojies panākumiem un šogad Liepājā pirmo reizi notiek FW Pasaules čempionāts. Tas ir kas vairāk kā vienkārši sacensības.

Tas ir tas neredzamais mērķis, kurā trāpa ģēnijs. Pirms teju 40 gadiem – kad neatlaidīgi entuziasti sāka konstruēt pirmos dēļus no visa veida pieejamajiem materiāliem, visdrīzāk neviens nevarēja iedomāties, ka reiz pasaules izcilākie vindsērfinga meistari būs mūsu viesi un mēs būsim pagodināti rīkot tāda mēroga notikumu. Tagad – pateicoties mūsu vindsērfinga veterānu neatlaidībai, ir izaugušas daudzas vindsērfinga meistaru paaudzes un mēs esam lieliski iekļāvušies pasaules apritē un spējam būt vienā līmenī ar pasaules izcilākajiem meistariem. FW Pasaules čempionāts Liepājā ir tam apliecinājums.

Tieši tāpēc – godinot pionieru neatlaidību – otrdien, 21. augustā, oficiāli atklājot FW Pasaules čempionātu, godināsim mūsu veterānus ar īpašu izstādi, kurā vindsērfinga pionieri dalās ar saviem teju 40 gadu laikā gūtajiem iespaidiem.

Māris Dāle, Egons Būmanis, Romāns Armanovičs, Māris Gailis, Juris Egle, Gunārs Rozenbergs, Dainis Caune, Visvaldis Briedis, Arnis Leimanis, Egons Bērziņš, Arnis Jēkabsons, Elmārs Smiltenieks, Uldis Asars ir tie, kuru darbs ir devis šo ģeniāli neticamo rezultātu. Pateicoties tam – mēs šodien svinam šos vindsērfinga svētkus Latvijā, Liepājā un aicinām ikvienu vindsērfinga draugu būt klāt šajā notikumā un būt kopā ar mūsu veterāniem, kuriem paldies teiksim mēs kopā ar šībrīža pasaules izcilākajiem vindsērfinga meistariem.

Oficiālā FW Pasaules vindsērfinga čempionāta atklāšana notiks 2012.gada 21. augustā plkst. 20:00 Liepājas Pirmajā rokkafejnīcā, Stendera ielā 18. Plašāks ieskats notikumu kalendārā Liepājā šonedēļ ir pieejams FW Pasaules čempionāta oficiālajā mājas lapā http://formulaworlds2012.lv/schedule

Visi vindsērfinga draugi ir laipni aicināti būt klāt un būt viesmīlīgiem viesiem pasaules izcilākajiem braucējiem. 10 kārtējais Pasaules čempions Stīvs Allens, pieckārtējais Pasaules čempions Maiks Buzianis, divkārtējais Eiropas čempions Ross Viljams, FW Pasaules ranga līderis Vilhelms Šūrmans un daudzi citi izcili braucēji no vairāk kā 25 pasaules valstīm ir šeit – tas apliecina mūsu talantu un varēšanu. Esi klāt un piedzīvo neatkārtojamas sajūtas Latvijas vindsērfinga svētkos kopā ar visiem labas gribas vindsērfinga draugiem!

Sērfings ir mūžīgs!
Latvijas Vindsērfinga Asociācija

 

Comments are closed.