Perfect weekend

Ar vēju mums ir paveicies, pūš pārsvarā nedēļas nogalēs!

Šoreiz burāt devos viens. Biju mobīls un ātrs. Ģimene man ir kļuvusi kuplāka. Pirmo mēnesi jaundzimušo stiprā vējā nerādīsim, tāpat arī mammu. Pa lielam viss ir pa vecam, esam citā līmenī un ir daudz foršāk :)

Iepazīstiet – Olivers!

Burātāja – egoista mašīna, šoreiz nolēmu līdzi ņemt visu (3 dēļi, 6 buras):

Prognoze bija nepatstāvīga un vējš griezās un nobīdījās no noteiktajiem laikiem. Bet skaidrs bija viens, ka šoreiz Pāvilosta derēs abas dienas. Tā kā ārpus mājas vēlējos pavadīt pēc iespējas mazāk laika, burāt nolēmu 6dienas pēcpusdienā un 7dienas rīta pusē.

Pāvilostā ierados 6diem īsi pims 4iem un žēlīgi noskatījos kā pie RZR vēja Žeņa ar frīstaila dēli veic pēdējo glisējošo halzi… Vējš pazuda. Prognoze uz vakaru solīja sauli un R vai pat RDR vēju. Cerība bija. Daži nenocietās un aiztraucās mājās. Savukārt mēs palikām gaidīt vēju kafejnīcā Laiva :)


Liels pārsteigums bija viļņu lielums, kas 6dien mūs sagaidīja. Viļņi gan bija īsi un haotiski, bet lieli gan. Pat pie vakara alus kausa Muciņš un J.Dāle atzina, ka kaut ko tādu Pāvilostā šie nav redzējuši. Pie tam pūta perfekts Side līdz pat Side Off vējš. Viens no pirmajiem ūdenī devās un dominējā J.Neimanis. Mēs ar Vītolu nobāzējāmies pie Marhilēviča mājas un uztākalējām savas lielākās buras, Kristaps 5.3, es 5.8m2. Apstākļi bija vareni sarežģīti. Ieiešana bez vēja pret salīdzinoši lielām, baltām putām. Kristaps jau pirmajā iegājienā pazaudēja inventāru un tikai pie lielā akmens tika laukā.


Pilnīgi negaidot, šī 6diena izvērtās par vienu no tām dienām, kas visspilgtāk paliks atmiņā no visām Pāvilostas sesijām. Šādi viļņi ar norautiem galiem parasti ir vērojami tikai vienā pludmalē Baltijā un tā ir sērfinga paradīze – Ristna.

Diemžēl Vītolam šī sesija beidzās arī episki, turoties pie inventāra vienā no bargajiem viļņiem, viņa 5.3 bura tika iznīcināta.

Nākamajā dienā vēju solīja sipru līdz pusdienas laikam, tāpēc daudz pļēgurot vakarā nevarēja un jāceļās bija laicīgi. Mazdēls diemžēl 6dienā pievienoties mums nevarēja, jo pildīja tautas godu un saglabāja mūsu tradīcijas, bet par to 7dien jau 8:18 klauvēja pie mājas durvīm Vītolu ielā 5, Pāvilostā.


Pēc deviņiem jau šķēlām viļņus, kas bija no 6dienas sarukuši, bet pietiekami, lai kvalitatīvi izbaudītu dienu. Var teikt tie bija kā parasti labākajās Pāvilostas burāšanas dienās. Rokas gan sala vēl vairāk kā 6dienā. Es un meitenes burāja cimdos :) Kā nekā ap +9 grādiem.


Samērā labi strādāja mans jaunais komplekts 5.0m2 FireLight + Quad 87. Sanāca nosēdināt laikam pašu tīrāko Backloop. Nezinu vai tas ir pēc teorijas pareizi, bet burā rāviens bija salīdzinoši mazs un ar līdzsvaru problēmas nebija nekādas.

Tā kā Vītis bija palicis tikai ar 4.2m2 buru, aizlienēju savu orandžo brīnumu – SFME 4.7. Pieļauju, ka no šīs dienas par vienu Frīku bariņā vairāk :) Kā viņš saka, aizgāja uzreiz un izskatās, ka kalpos ilgi :)

Gugai sāk sanākt kaut kas līdzīgs Cut Back un lūk arī iemūžinātais kadrs:

 

6diena bildēs, par bildēm jāpasakās Vītola draudzenei Lienai:

Links uz bildēm: šeit.

 

7diena bidēs, arī šajā dienā laiks joprojām bija vēss un Liena izpalīdzēja ar dokumentēšanu. Pāris bildes arī no manis:

Links uz bildēm: šeit.

Comments are closed.