New HSM arrival at shop Burusports


Pagājušo 5dien, kā reizi pirms lielajiem vējiem Pāvilostā, Burusports veikalā Gaujas ielā 7, ieceļoja sūtījums no Ķīnas ar jauniem un krāsainiem ieročiem šai vasarai. Tā kā Burusports pārstāv arī Noth Sails, Valdis Kļaviņš no Hot Sails Maui izvēlējās tikai unikālos buru modeļus – Super Freak, Super Freak Maui Edition un FireLight. Parastais Super Freak ir paredzēts gan frīrraidam, gan viļņiem, bet SF Maui Edition ir tieši konstruēts viļņu braukšanai. Jaunā FireLight ir īpaši viegla, bet ar 5 latāb, kas nozīmē, ka salīdzinājumā ar 4 latu burām arī vēja brāzmās notur savu formu.

Kravā ir arī Hot Rod masti, gan 60% karbona, gan 97%. Jostas un sēdamās trapečauklas par 69Ls! Kā arī stingras un izturīgas trapečauklas un vēl citi loriņi.

Vairāk par pievedumu šajā Burusports mājas lapas linkā: http://www.burusports.lv/jaunumi/2012/05/hotsailsmaui-buras-un-vel/ 


Es tiku aplaimots ar jaunām 3 burām, 2 mastiem un pāris loriņiem. Tagad mani ir jauna pati lielākā un pati mazākā SF Maui Edition bura: 5.8m2 un 3.7m2. Jāatzīst, ka pēr rudenī un ziemā, kā arī pavasara izbraukumos uz Tenerifi, tieši 3.7m2 bija ļoti pieprasīts izmērs, tā man ir elektro zaļa. Savukārt lēnajiem frīstaila apstākļiem esmu nodrošinājies ar koši zilo 5.8m2. Arī super vājos vējos jūrā, domāju ar 87l Quad būs kā reizi.


Pagājušo 6dien jau bija iespēja notestēt jauno FireLight 5.0m2 buru, kas sver tikai 2.8kg un ir 5 latas! Bura viegla, salīdzinoši ar SF cietāka. Komplektā ar 87 Quad, rullēja labi.


Pie Backloop nosēdiena strādā kā nākās – buras gals padodas, lai būtu pēc iespējas mazāka slodze uz rokām. Pa lielam patika, bet šķiet, ka esmu kļuvis par Super Freak sajūtu cienītāju.

Par burām droši zvaniet Valdim: 28285255. Izmest kādu līkumu, droši vaicājiet man!

Comments are closed.