It was a great week in Tenerife

Vēl šodien atmiņās ir vējainās Tenerifes dienas… Vējš pašlaik uz salas ir pierimies un Armandam ar Jāni N. ir jādomā kādas citas izklaides dienu aipildīšanai vai jāmedī termiskais vējš kādā no citiem, ne tik ierastiem, spotiem. Pa nedēļu uz dēļa sanāca uzkāpt 7 reizes, reāli burāt sešas dienas. Pēdējās bija frīstaila dienas, kurām nebija ne piemērots inventārs, ne atlicis spēks.

Gundaram iznācis ir iemūžināt vienu smuku, salīdzinoši normālā augstumā, Backloop. Tiesa ar nedaudz, nedaudz pārgriestām beigām. Toties fotoapartāta slēdzis ir strādājis godam :)

Sen nebija nācies atbrīvoties no inventāra gaisā. Tas tikai tāpēc, ka nepavisam negribējās nosēdināt Forwardloop pa vējam, tas ir vareni sāpīgi. Daudz patīkamāk ir brīvais kritiens.

Domāju, ka pamanījāt, ka Gundara Nikon fočukam ir pavisam savādākas krāsas kā manam Canon. Neskatoties pat uz to, ka zaļo krāsu jau esmu nogriezis. AWB šim aparātam strādā pilnīgi savādāk. Nezinu vai labāk, bet savādāk. Visas pārmaiņas ir pozitīvas.

Fices TOP bilde pēc mana skatījuma, varēja vienīgi būt asāka, bet ar stāju un inventāra novietojumu viss ir kārtībā.

Armands arī ļoti stipri grieza. Viņš gan par 4 spuru dēli mazāk jūsmo, labāk patīk pērnās sezonas brīnums ar divām spurām. Man  grūti pašam spriest kas mūsdienās ir labāks, fakts, ka 2, 3 vai 4 spuras noteikti būs dzīvākas par 1 spuru. Joprojām turos pie domas, ka 2 spuru dēli ir daudz ātrāki un agresīvāki. Par trasteriem komentāru pagaidām nav.

Viens no smukākajiem Cut back ceļojuma laikā.

Janka novertēja manus un Valda foto un video mirkļus no ūdens par teicamiem un izdarīja izvēli par labu GoPro Hero2 kamerai un tā nu vienai no divām Burusports testa kamerām nācās palikt Fices apskāvienos. Jācer, ka internetā mūs iespēja vērot trakulīgos Jāņa piedzīvojumus. Cik sapratu pirmais jau ir bijis, kad mēģinot Pushloop, Jānis uzkrita uz šīs pašas iepriekš minētās kameras, kuru bija piestiprinājis pie bomja! Auch…

Pāris dienas palutināju sevi ar kārtīgu tunča gabalu, nu tā lai Latvijā galīgi vairāk negribās :)

Ekonomiskais Citroen C3 godam izturēja vedamo. Tiesa, būvgružu konteineru ar smiltīm no vietas izkustināt neizdevās :)

Larss ar savu ģimeni izdarīja fokusa triku un vienas nedēļas ceļojumu iemainīja pret divām. Šķiet, ka es zinu kurš tagad fanos par Tenerifi arī turpmāk.

Jau uz nedēļas beigām tiks prezentēta video lenta ineterneta telpā par maniem piedzīvojumiem tieši stiprākajās nedēļas dienās, gaidam ar nepacietību.

Paldies Endijai un Gundaram par brīnišķīgajiem fotomirkļiem! Ceru, ka Jums patiks!

Links uz bilžu albūmu: https://picasaweb.google.com/109761450517112243458/20120414_Tenerife7dayTrip_part3?authuser=0&feat=directlink

Comments are closed.