Chasing forecast in Tenerife

Izskatās, ka šis ir veiksmīgākais brauciens uz Tenerifi līdz šim. Četras dienas esam uz vietas un visas arī burājuši. Izskatās, ka vējš būs arī visas pārējās dienas. Šoreiz brauciena datumi tika izvēlēti pēc prognozes. Kamēr manā ģimenes dzīvē vēl lielās parmaiņas nav iestājušās, nolēmu izdevību garām nelaizt.

Arī Valdis, Liene un jaunā paaudze pavilkās manam uzaicinājumam. Sestdien no rīta 10.00 ar čārterreisu startējām no Rīgas, 14.20 jau lidostā, pēc divām stundām ūdenī. Dzīvot pieslēdzāmies Armandam un Jānim N., kuri nofraktējuši Casa Medano Ričarda apartamentus. Tā nu mēs te ar vislabāko skatu El Medano pilsētā pavadam šis dienas…


Lai no lidostas nokļūtu līdz pilsētai, noīrējām baltu Citroen C3 uz nedēļu pa 70E. Ar diviem lāgiem bez jumta bagažnieka tikām līdz lejai, kopā četras lielas vindsērfinga somas.


Vēl kopā ar mums čārterreisā Tenerifē ieradās un turpat Casa Medano Lars Āboliņš ar ģimeni un Mārtiņš Dzenis. Viņi gan viļņus sķelts ar kaita sērfinga dēļiem. Un nekādiem parastajiem, bet Larsa paša izgatavotiem. Kā Larss man šodien atzinās, viņš nebija gaidījis, ka šeit būs tik forši. Savukārt man ir jāatzīst, ka trāpīt uz tik labu prognozi pirmajā reizē arī ir diezgan liela veiksme :)

Kā jau uz labu prognozi, arī Valdis Siliņš bija šeit, šoreiz arī ar Anci. Šofreiz uz nedaudz garāku nedēļas nogali un 4 dienas uz ūdens :) Vienmēr apbrīnoju viņu par tādu apņēmību, katrā virzienā divi lidojumi, nakts Eiropā. Apsveicami!

Vēl izlidošanas dienā īsti nezināju ko ņemt līdz. Sakārtoju somu “must need” ar mazo dēli un mazajām burām un somu “papildus ekstras”, kur bija izeja, ja nu vējš pazustu :) Tātad līdz paņēmu divus viļņu dēļus, Fanatic Quad 87 un Twin 79. Rēķinoties ar bargo prognozi, no Rūda aizņēmos arī 3.7m2 veco labo dzelteno pirātu Super Freak buru. Kā arī visas pārējās savas orandžas – 4.2-4.7-5.3m2.

Tā nu burāšanas sākās ar 5.3 pirmajā dienā. Nolēmu, ka jāizvelk lielākā, lai vismaz vienu reizi izmantotu. Vajadzēja ņemt tomēr 4.7m2, bija par daudz. Nākamā diena jau ar 4.7, aiznākamā ar 4.2. Visas pirmās trīs dienas pie mola dzīvojāmies. Burājām pa pēcpusdienu un vakaru. Visas pirmās trīs dienas pa dienas vidu vējš nosprāga un vakarā bija zems ūdens līmenis, tāpēc El Mulle bija “the best”. Ak jā, Gungars ar Endiju joprojām pa ir pa laimes salu. Trešajā dienā Gundars mums pievienojās arī pie mola, Endija veica foto arhivāciju.

Kā dzimšanas dienas dāvanu, no savas kundzes saņēmu video dokumentācijas un montāžas pakalpojumus. Tenerifē ir apmeties polis Barteks, kurš Grieķijā bijis Valda kolēģis-instruktors. Viņam ir kaut kāds “dīls” ar OTC par fotogrāfēšanu. Viņš arī piedāvā gan video, gan foto dokumentēšanu. Ar mani taps īss vido rullītis par pāris šīm vējainām dienām, šodien un vakar jau šo to iedokumentējām.

Tā kā Burusports un Motosports ir kļuvuši par oficiālajiem GoPro izplatītājiem, mēs ar Valdi tikām katrs pie vienas Hero2 ūdens kameras. Dienu pirms izlidošanas pašā vakarā saņēmu arī FlyMount stiprinājumu. Kas ir pats veiksmīgākais risinājums “action” ūdens kameru stiprinašanai pie masta vai bomja.

Te viens kadrs no GoPro kameras, šis sķiet, ka ir mans augstākais Forwardloop līdz šim:

No latviešu nometnes Tenerifē jaunumu sekos…

Te Endijas bildes no trešās dienas un savārstījums no GoPro un vēl šis tas no mana lielā stobra:

Parastais links uz bildēm: https://picasaweb.google.com/109761450517112243458/20120414_Tenerife7dayTrip?authuser=0&feat=directlink

PS.
Jurģa montāža par sezonu 2011, dominēju arī daļā no kadriem. Paldies Jurģim!

Labs gads. from mazdels on Vimeo.

Comments are closed.