Tenerife trip first days

Pirmo vēju esam noķēruši un rokas sabeiguši. Jāatzīst, ka Tenerifē šobrīd ir vēsi un velkam visu to siltāko. Kā man vakar Johans teika, es esot atvedis aukstumu sev līdz! Kopš pagājušās sestdienas, piecu cilvēku sastāvā, Anete, Marija, Jurģis, Māris un es, dzīvojam bez rūpēm Tenerifes salā. Lielākā problēma – panna. Mūsu apartamentos, kas atrodās tieši pie El Cabezo līča, no pannas ir iespējams nolasīt ēdienkarti trīs gadu garumā. Dzīvoklis mums ir liels, 3 guļamistabas, dzīvojamā istaba un virtuve, bet jāiztiek bez terases, toties ļoti laba cena. Nav arī skats uz pašu līci… Inventāru glabājam pie Alesandro netāli no El Cabezo līča, kādu 2 kvartālu attālumā. Iekārtoties mums palīdzēja Andrejs un Andžela, paldies viņiem!

Pirmā buršānas diena izdevās pavisam negaidīti. Braucām uz Las Americas it kā sērfot un pastaigāt pa veikaliem. Mūsu miestā El Medano bija nomācies un lija lietus. LA, kas atrodās 20km attālumā, izrādās, ka spīd saule un pūš vējš. Prognozē bija solīts 1-2m/2 vējš, tāpēc arī termika nostrādāja. Māris teica, ka viņš ko tādu savā dzīvē vēl nebija pieredzējis. Man paveicās, jo Guntars man aizlienēja savu Skate 99 un man bija iespējams pafrīstailot, tiesa nekas vairāk par Flakām un Grubby mēģinājumiem man neizdevās, kā arī noķēru pāris mazus vilnīšus. Jā, šeit uz vietas jau nedēļu mitinās Guntars un Endija. Līdzīgi kā mēs ar Aneti pagājušo gad, viņi šogad izbauda bezrūpības dzīvi. Viņi jau pabija būt arī Gran Canaria un Pozo salīdzinājumā ar El Cabezo esot daudz draudzīgāks un patīkamāks burāšanai līcis. Pēdējās divas dienas viņi testē La Tejita līci un nodarbojās ar frīstailu.

Paldies Marijai par smuko bilžuku!

Mums līdzi ar Jurģi ir arī sērfa dēļi. Jurģis jau pirmās dienas vakarā paspēja ieskriet ūdenī uz 20 min. un noķēra vienu smuku vilnīti. Šobrīd pa dienu ir bēgums un nav lieli viņi ne Las Americas, ne te El Medano. Pasērfojām arī LA spotā La Fitenia un izlīdām no ūdens pilnīgā tumsā, tā ka pašiem bailes sametās…

Kā satieku kādu paziņu, visi stāstā kā ir pūtis pēdējos 2 mēnešus, tikai ar 3.7 un 4.0m2 burām ir burājuši. Un tikai tagad esot pierimies, tieši iepriekšējā dienā pirms ieradāmies, hehe.

Vakar iepūtā tāds stiprāks vējš un varēja gasēt ar 4.7, iespējams ar 4.2m2. Taisījām divas sesijas, pirmā garā kādas 3 stundas un tad īsā pašā vakarā. Vakarā arī bija atnākuši viļņi un bija pacēlies ūdens līmenis. Pa dienu varēja ritīgi ieskrieties, bet bieži gluži vienkārši nebija uz ko uzlēkt, tas pats attiecās par viļņiem. Vakardienas lielākais sasniegums, iespējams arī visa šī brauciena kopā, Wave 360. Jā, patiešām taisot jau ierasto Gu Screw, izdevās apgriezties pa 360 grādiem un turpināt kustību pa to pašu vilni. Pats vilnis gan nebija no tiem lielākajiem, bet apziņu vismaz pacēlu.

Jurģis iziet uz Forwardloop un viņam labi sanāk. Uzlec, pagaida, pievelk kājas un ierauj buru. Bildes labi atspoguļo sniegumu.

Šodien bija jau tāds švakāks, bet joprojām ar 4.7m2 burājams laiks. Paburājām gan tikai stundiņu un tad kā prognozē solīts, vējš lēnām pierima. Iespējams labi ka tā, jo man uz abām rokām ir kādas 1o tūznas un bariņš potenciālu. Labi, ka kājas man sargā mani jaunie, bet jau pērn notestētie, Rip Curl 2mm zābaciņi, paldies Renāram no Boards.lv. Māris gan ar savu slaloma inventāru izbraukāja visus līčus un El Medano aplūkoja no ūdens puses.

Ar Marijas un Jurģa smagu darbu tiek vākts materiāls brauciena filmai. Speciāli šim nolūkam ir iegādāta jauna Canon 60D spoguļkamera. Par statisko atmiņu nodrošinājumu rūpējās Anete ar mūsu godam kalpojošo 40D.

Te mūsu pirmā foto galerija no šī ceļojuma:

Tiem kam nav Flash: https://picasaweb.google.com/109761450517112243458/Tenerife_201202?authuser=0&feat=directlink

Rīt vēju vairs nesola, plānojam doties ceļojumā apkārt salai, ņemsim līdz arī sērfa dēļus. Labus viļņus sola spotā La Caleta de Interian. Mārim izrādīsim salu, savādāk šis neko vairāk par LA un veikalu ielu nav redzējis.

Comments are closed.