+9 on december 27th


Laikam pietiek manīties beidzot, sezona nekad nebeidzas, tapat ka sērfings ir mūžīgs. Šķiet, ka 3 reizes esmu to šogad noslēdzis sezonu :) Šo otrdien, pēc saviesīga pasākuma ar draugiem, nākamajā dienas rīta, kopā ar Jurģi devāmies 10 min. ilgā ceļā uz Rīgas jūras līci, Lielupi, 35. līnijas stāvlaukumu. Mājām tik tuvajā burāšanas vietā, burāju pirmo reizi.


Temperatūras stabiņš mašīnā radīja bez pus grāda +10. Bija kreisās puses sāna vējš ar stiprumu no 10 līdz 15 m/s. Viļņi gan bija salīdzinoši mazi, bet siltais un patīkamais laiks kompensēja arī mazos viļņus. Mums piebiedrojās arī Minka un šķiet, ka piekabe kas bija piekabināta pie mazā auto, brīžiem apsteidz pašu vilcēju :)


Kā ceturatis dalībnieks pievienojās arī Gundars, kurš ir ticis pie jauna T5 busiņa, kuru jau veiksmīgi pārbūvējis gaidāmajam Kanāriju ceļojumam.


Tā kā viļņi bija mazi, lai lektu vajadzēja lielu ātrumu, izvēlējos SF ME 4.7m2 un savu mazo dēli Twin 79. Bija pamatīga straume un augstumu noturēt bija pat neiespējami, ja arā braucot uzleca un atpakaļ braucot noķēra kadu vilni.


Nemānišos un teikšu, ka mana iepriekšējā burāšanas reizē, kas bija decembra sākumā, bija daudz vēsāks un rokas nosala ik pa laikam, pretēji trešajiem ziemassvētkiem! Uz pavisam maza vilļņa izdevās uztaisīt Gu Screw. Bet Backloop sēdinot kaut kas visas pedejas sesijas pietrūkst. Nekādi nesanāk nosēdināt.

Ļoti nožēloju, ka 29.decembrī nebija iespēja aizbraukt uz Ristnu, kur pēc bildēm izskatās viena no perfektajām šī gada dienām. Jaunajā gadā saku jau domāt atkal par vecās labās Tenerifes apciemošanu, nostalģija pēc pagajusa gada ziemas, plus ceļojums tomēr samerā zemām cenām.

Nobeigumā Jurģa izcili zemā Pushloop rotācija, skatos un brīnos. Malacis.


Laimīgu jauno 2012 pūķa gadu!

60 mirkļi, ko sabildēja Anete un Uģis:

Comments are closed.