Pre-order Hot Sails Maui 2012

Ir pienācis laiks padomāt ar ko mēs brauksim 2012.gadā. No 2012.gada par Hot Sails Maui buru piegādi Latvijas teritorijā ir atbildīgs Burusports, Gaujas ielā 7. Burusports tāpat kā līdz šim arī pārstāv tādus zīmolus kā Fanatic, Noth Sails, Da Kine un Ion.

No Hot Sails Maui Latvijā tiks pārstāvēti tikai paši interesantākie produkti /buras – Super Freak, SF Maui Edition un pavisam jaunā Fire Light. Visas pārējās klasiskās buras aizstās Noth Sails.


Leģendārās Super Freak dakrona buras, ražo jau kopš 2004.gada. Modelis ir uzlabots, bet uzlabojumi nenotiek ikgādēji. Fanu loks šīm burām arvien palielinās. Sākumā visi nedaudz smīn, bet kad pamēģina bilde uzreiz nomainās. Buras ir ar ļoti plašu diapazoonu. Ļoti eleganti pārcieš brāzmas, pateicoties dakronam. Bura ir īpaši mīksta. Saulē nebojājās un burzīšana arī nav problēma. Bura ļoti pielaidīga arī pret dažādu veidu mastiem, ideālais protams ir orģinālais RDM Hot Rod 97% masts, bet der arī citu ražojumu, arī SDM. Vēlams būtu constant curve  masts, bet ja tādu nav iespējams dabūt, der arī citi izliekumi. SF ir raksturīgs ar košajām krāsām un to salikumiem. Internetā jau ir sagatavoti nedaudz zem 1000 buru dizaini, skat. mājas lapā. Kā arī pats var pēc saviem ieskatiem, bez papildus samaksas, vari izveidot dizainu šeit: http://www.hotsailsmaui.com/coloring_system.php. Ja gribēsi arī savu logo uz buras, tad jau būs jārēķinās ar minimālu piemaksu. Pieejamie izmēri no 2.9 līdz 9.0 m2.
4.7 m2 buras cena 339 LVL ar PVN.
Super Freak atvasinājums kopš 2011.gada ir SF Maui Edition. Sākumā šī buras modelis nosedza visus populārākos Havaju salās lietojamos izmērus – 4.2, 4.7 un 5.3 m2. Pateicoties lielajai popularitātei, 2012.gadā ir nākuši klāt sekojoši buru izmēri – 3.7 un 5.8 m2. Šīs buras ir īpaši piemērotas viļņu baukšanai, kā jau minēju vienā no saviem iepriekšējiem bloga ierakstiem: “Jaunie Maui Edition Frīki ir pielāgoti tieši viļņu braukšanai, sagalbājot visas savas labākās īpašības. Buras ir zemākas, platākas augšgalā, zem bomja augstāks izgriezums, buras augšējais ahteris atverās kā klasiskajām burām. Ieguvu visus pieejamos izmērus 4.2-4.7-5.3 m2. Te detalizēts apraksts par jaunajām superbutrām: HSM mājas lapa.” Pats esmu nosliecies tieši uz šo buras modeli un arī 2012.gadā lietošu tieši tās pašas buras ko līdz šim 4.2, 4.7 un 5.3 m2. Nākamajā sezonā klāt esošajiem ieročiem nāks arī abi jaunie izmēri 3.7 un 5.8. Jāatzīst, ka rudenī īpaši pietrūka 3.7 SM ME izmērs, jo daudzas reizes 3.5 Fire man likās par mazu!
4.7 m2 buras cena 355 LVL ar PVN.

Te es esmu ticis hotTOPIC izdevumā ar SF ME no Švenoji, tā pati bilde arī stāv hotsailsmaui.com mājas lapā labajā pusē. Te arī var redzēt visas pieejamās krāsas.

Te vari nedaudz palasīt no kā Super Freak bura sastāv un kā to pareizi uztākelēt: Riging Guide.

Lielākais jaunums – Fire Light. Salīdzinot ar klasiko Fire, kura ir ļoti stabila un īpaši izturīga, Fire Light ir radīta lai saglabātu tās pašas īpašības, bet būtu daudz vieglāka. HSM izdevās radīt viļņu buru, kas sver 2.7 kg (4.7 m2)! Te nedaudz par ideju un par to, kāpēc bura sanāk tik dārga:

“The idea was very simple – build a sail as light as possible using the best materials available with absolutely nothing on it that was not essential. No compromise. Who is it aimed at? It is a high performance sail for people who want to push the boundaries of their sailing. The lightness just redefines what is possible. What materials are used? The key materials are the ODL09 Technora used in the patches and the super light C1295 laminate from Dimension-Polyant. The Technora is incredibly tough and super low stretch – it is also scary expensive! The ODL09 costs 5 times as much as our normal laminate. We only use it in the critical high load areas of the patches so it is totally worth it. The C1295 has a thin polyester film reinforced with both a scrim and yarns. This makes it tough and low stretch but really, really light. All our laminates are made in the USA and are of exceptionally high quality.”

Šai burai gan būs ieteicams pielietot orģinālo Hot Rod mastu vai līdzīgu alternatīvu, jo vairāk procents karbona, jo vieglāks masts, līdz ar to viss komplekts.  Pašam būs iespēja braukt nākamo seson ar 5.0 m2 lielu Fire Light buru!
4.7 m2 buras cena 545 LVL ar PVN.

Šeit variet apskatīt šo trīs buru modeļu un Hot Rod mastu cenas Rīgā ar PVN: HSM cenas 2012. Buras plānots būt Rīgā nākamā 2012.gada martā, aprīlī. Līdz šī gada 10.decembrim iespējams samaksāt 50% priekšapmaksu un saņemt 20% atlaidi no kopējās buras vai masta cenas.

Šeit seko bilde ar buru cenām:

Mani traucējiet, ja jums ir tehniskas dabas jautājumi par šīm burām vai citu vindsērfinga inventāru Burusports veikalā:
Krišjānis, m. 29168496, e-pasts: krish(at)lat168.lv;

Savukārt Valdi, ja ir jautājumi par pasūtījumu vai cenām:
Valdis, m. 28285255, e-pasts: valdis.klavins(at)burusports.lv

Tiekamies uz ūdens jau šajā nedēļas nogalē, jo burāt Latvijā varam arī novembra beigās!

Comments are closed.