My new Fanatic’s and return in Burusports

BURUSPORTS TEAM pievienojas Fanatic un Hot Sails Maui National Teamrider Krišjānis Tūtāns (LAT-168)

Līdz ar divu jaunu Fanatic dēļu sagaidīšanu, Burusports Windsurfing Team pievienojies wave braucējs, daudzkārtējs Latvijas čempions wave disciplīnā, Krišjānis Tūtāns, kura buras numurs nu jau tapis par starptautiskā vindsērfinga vidē viegli atpazīstamu zīmolu „lat 168“.
Līdz ar Krišjāņa pievienošanos Burusports Team,  Burusports veikalu plauktos parādīsies kvalitatīvais havajiešu buru zīmols Hot Sails Maui, ar kurām Krišjānis burā jau 2 gadus, par ko pats ir ļoti priecīgs.

Krišjānis ar vindsērfingu nodarbojas kopš 1994.gada, bet wave disciplīnai pievērsās 2006.gadā un kļuva par pirmo un nu jau daudzkārtējo Latvijas čempionu šajā klasē. Līdz šai dienai viņam ir vairāki desmiti starptautisku apbalvojumu, viņš ir pabijis daudzās pasaules vindsērfinga mekās, audzis un attīstījis savas prasmes, pakārtojis savu dzīvi vindsērfingam un, šķiet, ne mirkli to nav nožēlojis.

Kopš 2011.gada rudens Krišjānis Tūtāns brauc zem labi atpazīstamā „Burusports Team“ karoga. Viņa plāni attiecībā uz vindsērfingu joprojām ir lieli; tādi ir arī Burusportam un Fanatic. Kopējos mērķos ietilpst turpināt popularizēt vindsērfingu Latvijā un ārvalstīs, aktīvi sekot līdzi vindsērfinga jaunumiem pasaulē un dalīties ar tiem.

Zemāk pavisam neliela intervija ar Krišjāni:
Ko Tu sagaidi, esot daļa no Burusports Team?

Esot daļa no Burusports Team, kopīgiem spēkiem popularizēsim un attīstīsim ekstremālā vindsērfinga novirzienu Latvijā, kas ietver wave un freestyle disciplīnas.

Teici, ka dienā, kad saņēmi savus jaunos Fanatic dēļus, biji laimīgs. Kāpēc? Ilgi gaidīji? Vai varbūt esi jau informēts, ka ar tiem sagaidāmas īpašas izjūtas?

Esmu laimīgs, jo jaunie dēļi ieradās īstajā brīdī, kad vecais inventārs bija jau godam nokalpojis,  jau izceļojis pus Eiropu un pavadījis ziemu Kanāriju salās.

Esmu ticis pie diviem jauniem dēļiem. Quad TE 87l dēlis, kas pārsvarā tiks lietots Latvijā līdz 10-12m/s. Šis ir mans pirmais četrspuru dēlis, kurš solās būt īpaši pielaidīgs viļņu braukšanā. Jaunajam Fanatic Quad dēlim, tiek pielietota Slot box spuru sistēma, kas padara dēli vieglāku. Otrs ir New wave twin TE 79l dēlis, kura tilpums ir attiecīgs manam svaram, jo tas būs mans all round dēlis ceļojot pa gan pasauli, gan Latviju. Salīdzinājumā ar Quad, divu spuru dēlis ir daudz agresīvāks un ātrāks, tas vairāk atbilst manam burāšanas stilam.

Vai tev vējš kādreiz var būt par stipru?

Ir tāds teiciens „Nav sliktu laika apstākļu, ir nepiemērots apģērbs“, to pašu varu teikt arī par burāšanu, vējš nekad nevar būt pa stipru, ja ir piemērots inventārs.

Kā Burusports Team komandas braucējs: http://www.burusports.lv/sportists/krisjanis-tutans-lat-168/
Kā Hot Sails Maui komandas braucējs: http://www.hotsailsmaui.com/team.php?uid=49
Kā Fanatic komandas braucējs:  http://fanatic.com/content/team/windsurfing_nat/krijnis_ttns/index_eng.html

Comments are closed.