Lithuanian Wave Championship 1st place

Latvijas un Lietuvas čempionāts norisinājās vienā nedēļā. Lietuvā tas bija otrdienā, Latvijā – trešdienā. Tā kā biju organizātors Roadeks Latvijas čempionātam, izrauties uz Lietuvu iepriekšējā dienā bija izaicinājums. Rezultātā – 2 dienas, 2 pirmās vietas. Čempiona tituli nesaku tāpēc, ka Lietuviešiem bija slēgtais čempionāts un man par čempionu nebija ļauts kļūt!


Laiciņš bija padevies silts, bijām sagatavojušies kaut kam tadam kas iepriekšējās nedēļas trešdienā bija – daudz lietus un nomācies, bet atkārt skraidīt varēja pat basām kājām.

Kopā bijām 8 dalībnieki, no tiem 7 lietuvieši. Bet pludmalē bija krietni vairāk burātāju, kam nebija nepieciešams savu meisterību pierādīt citiem, kā mums ;) Tika izvesta Single eliminācija, katrs iebrauciens pa 10 min. Kopā sanāca 3 starti. Vējš bija Side On, lekšanai diezgan labi apstākļi, savukārt viļņu braukšanai bija nepieciešama īapašas iemaņas.


Viļņi bija samērā lieli un jaudīg, plīsa samērā tālu jūrā. Kopā bija iespējams savākt 30 punktus. 20 par diviem labākajiem viļņiem un 10 par diviem labākajiem lēcieniem. Tāpēc uzsvars bija jāliek tiešu uz viļņu braukšanu, kas šajā dienā bija diezgan komplicēta!


Vietu sadalījums: 1.v. Krišjānis; 2.v. Darius Mikelionis; 3.v. Arturas Morauskas.

Pavisam jauki būtu arī iekarot Igaunijas čempiona titulu vai pirmo vietu. Šobrīd ir vienošanās, ka pēc iepriekšējā gada reitinga, 3 labākie Latvieši var piedalīties Igaunijas viļņu čempionātā!

Anetes bildes par Lietuvas čempionātu:

Comments are closed.