Taka sequence & new status & Sarnate surf

Pēdējā nedēļā ir noticis kas īpāšs ar mani un manu līgaviņu Aneti, esam nodibinājuši savu ģimeni. Tā teikt, par vienu Tūtānu vairāk :) Par laimi arī visu šo laiku tā pa īstam nav pūtis un vējš man netraucēja šajā svarīgajā notikumā. Salaulājāmies tepat Pāvilostā uz steķa ģimenes lokā, sanāca ļoti mīļš un intīms pasākums. Te bilde kas raksturo mūsu pasākumu:

Nākamajā dienā pēc burvīgās Palm Beach sesijas, pašā vakarā arī Pāvilostā parādījās pietiekams vējš, lai dotos jūrā ar 5.0 m2 Bolt un 79 Twin. Burātāju bijām maz. Viens no tiem Raimonds Krūza, kurš kādas 20-25 min. sava laika ziedoja, lai iemūžinātu mani un manu tēvu fotomirkļos. Raimondam ir Canon 400 mm L fiksētā lēca, bildes brīnišķīgas!


Un Raimonds bija pirmais, kuram izdevās iedokumentēt manevru TAKA manā izpildījumā. Te pilna sekvence:


Pagājušo svētdien devāmies uz ģimenes īpašumu Sārnatē :) Tur bija sapulcējies viss latviešu sērferu zieds un kopā bija nedaudz zem 20 airētāju. Autostāvvietu bija tā pagrūtāk atrast :) Izdevās nobraukt pa diviem viļņiem salīdzinoši ilgi, atkal ir iedvesma ;) Jācer, ka drīz nesāksies kautiņi, jo jau tagad dažbrīd nākās vairākiem cilvēkiem ņemt vienu vilni ;) Pašlaik ir ļoti pozitīva gaisotne, jo katram kas piecēlies uz viļņa tieks izsauktas skaļas ovācijas!!


Un te pēc smuka viļņa…


Uzminiet kāpēc manam tēvam tik smaidīga seja? Atbilde – tāpēc, ka smukiņš vilnīc aiz muguras, kā arī savās rokās tur Tenerifē pašu noderīgāko buru – Fire 5.0 m2! Ceru, ka kalpos godam!

Raimonds Krūza dokumentēja Pāvilostas vēlo sesiju:

Mazos sērferus dokumentēja Anete TŪTĀNE:

Comments are closed.