Rip Curl present Roadex Open Wave ’11

 

Strauji tuvojas Rip Curl atbalstītais Roadeks Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā 2011 – tas notiks laika posmā no 2011. gada 1. augusta līdz 30. septembrim.

Roadeks posms ir viens no diviem Latvijas kausa izcīņā, kas rīkots ar Latvijas Zēģelētāju Savienības (LZS) un Latvijas Vindsērfinga Asociācijas (LVA) akceptu. Tiesnešu kolēģijas vadību atkārtoti uzņemsies LVA valdes loceklis un Latvijas izlases treneris Elmārs Smiltenieks.

Iespējamās sacensību vietas opcijas ir klasiskās – Pāvilosta (starp Z molu un lielo jūrakmeni) vai Liepājā, tā sauktajā Palmbīčā.

Sacensībās piedalīties var visi interesenti un dalībnieki startē vienā – Open (atklātajā) grupā. Dalības maksa LVA biedriem 10 Ls, pārējiem dalībniekiem 20 Ls. To, kura no atlases kārtībām tiks izmantota sacensībās (single, double vai dingle), tiks izlemts tiesnešu sapulcē pirms sacensībām, ņemot vērā dalībnieku skaitu.

Iepriekšējos gados ķepu uz čempiona titula uzlika Boards.lv komandas braucējs Krišjānis Tūtāns, un lielas cerības uz uzvaru tiek liktas arī šogad. Tūtāns ziemu pavadīja treniņos Tenerifē, kas varētu dot priekšrocības, attiecībā pret citiem braucējiem. Tomēr konkurence ir nopietna un uz pirmo trijnieku no latviešiem pretendē Kristaps Vītols, Jurģis Vītols, Māris Minkēvics, Jevgenijs Gavrilovs un Ingvars Cīrulis, bet vēl sīvāki konkurenti var izrādīties burātāji no Igaunijas.

Vērtēšanas sistēma joprojām paliek ierastā – puse punktu tiek iegūti par viļņu braukšanu un tās manevriem, savukārt otru pusi punktu par lēcieniem. Tikai jāatceras, ka no katra manevra tikai divi labākie iet ieskaitē!

Par konkrēto sacensību datumu un vietu tiks izziņots portālāwww.vindserfings.lv ne vēlāk 48 stundas pirms sacensībām. Papildus informācija tiks ievietota arī mājas lapās www.boards.lv un www.surfline.lv.

Sacensību tehniskais izpildījums: Boards.lv Team. Sacensības atbalsta: Roadeks, AB Tehnoloģiju korporācija, Nycomed, Sekura stils, Rip Curl, Nixon, Electric, radio SWH, Hot Sails Maui, Red Bull un Boards.lv!

Sacensību plakāts:
http://www.lat168.lv/files​/poster_RoadexOpenWave2011​.jpg

Sacensību oficiālais nolikums: http://www.lat168.lv/files​/NOR_LV_RoadexOpenWave_201​1.pdf

Competition notice of race:
http://www.lat168.lv/files​/NOR_ENG_RoadexOpenWave_20​11.pdf

Kā arī seko līdz visiem jaunumiem Facebook pasākuma lapā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.