The Summer Solstice in Pāvilosta by Windsurf.lv

Pirms ķeros klāt pēdējam ceļojuma apskatam, jau esmu paguvis divas reizes paburāt Baltijas ūdeņos. Otrā no tām bija neaizmirstama viļņu un vēja ziņā. Pūta stiprs Side Off vējš, tā lai varētu lietot savu jauno HSM Super Freak Maui Edition, šoreiz saule arī neskopojās. Ūdenī pavadīju kādas 5 stundas ar 15 min. pauzīti.

Uzburāt ar tautiešiem, ļoti patīkamas emocijas. Cik sapratu, Surf Pro ar Dagni Brici priekšgalā ir gatavi izvest sacensības pie nākamās labās vēja prognozes. Šogad vajadzētu būt 2 vai vismaz 3 sacensībām viļnos un 1 frīstaila Latvijā. Bez Surf Pro mačiem, norisināsies arī Roadeks Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā, ko organizēs Boards.lv ar mani priekšgalā. Vēl pirms vai pēc būs Piekraste.com Simple Wave ar V.Jirgenu priekšgalā. Bet frītaila sačus uzņēmies organzēt Žeņa kopā ar Burusports. Protams, būs arī sacensības Lietuvā un Igaunijā un tās tāpat kā Latviešu sači, tiks apmeklēti!

Te Ivetas un Māra kopdarbs par Līgo dienu! Jācer, ka šādas būs vismaz vēl kādas 5 dienas šovasar!

Savukāt ir arī saknipsētas pāris bildes no šī pasākuma. Bildēšanu uzņēmās Jānis Drobiševskis un Rinalds Pļavnieks. Mans personīgais fotogrāfs Aņa bija aizņemta suņu meklēšanas operācijā, kas ilga 4 stundas!!!

…vai spied uz šī linka: picasa.

Comments are closed.