Ready for the Eurotrip – first stop Tarifa

Tā sunda ir situsi un šodien pametam mūsu mīļo El Medano (La Tejita) un dodamsies galvaspilsētas virzienā. Virs spožās Santa Cruz plānojam pavadīt pēdējo nakti uz šīs salas. 19.maijā kāpjam uz prāmja Naviera Armas, kas 12.00 izbrauc no Tenerifes uz dodas Spānijas virzienā. Galapunkts Spānijā mums ir Huelva (netālu no Cadiz), kas ir pavisam jauna līnija, vairāk kā vienu mēnesi. Prāmis maksā visai pieticīji, mums abiem, Bigijai un busam, pārcelšanās maksā 233 E. Kā rezidenti saņēmām arī 70 E atlaidi.


Ir sagadījies tā, ka arī Freds no Francijas dodas mājup tieši ar to pašu prāmi. Un viņš kā reizi ir pavadījis 9 gadus pavadijis mūsu piemajā pieturvietā – Tarifā. Tad ari 1.5 dienas ilgajā pārbraucienā ceram uzsūkt daudz dažādu informāciju gan par vietām ko redzēt, gan vietām kur paburāt. No Huelvas līdz Tarifai ir apmēram 300 km.


Bigis ar savu budžetu braucienam.

Beidzot Tenerifes lielveikalā parādījās arī svaigs tuncis. Līdz ar ko Anete mani iepriecināja ar tunča tartaru ar rukolu un pavisam maz ceptu tunča steiku. Ir tiešām liela nozīme kā pagatavo ēdienu un Anetei ir īstā sajūta.

Tā vien likās, ka visi viesi no Latvijas jau pabījuši šeit, bet tad savā vārda dienā saņēmu apsveikumu no Latvijas vindsērfinga tēva Arņa Leimaņa. Kopā ar sievu Daci, nolēmuši šeit sasildīties pirms vasaras un ir šeit tieši īstajā laikā, jo nu tveices šeit pamatīga. Pa dienu temperatūras stabiņš ir ap trīsdesmit. Žēl, ka vējš šajā nedēļā nepūš un Arnis nevar atsvaidzināt savas Power Jibe zināšanas :) Bet cik sapratu, blakus viesnīcai šiem ir tenisa korti un esot gana labs kaulu palocīšanas veids.


Buras, dēļi un visi loriņi no sāls noskaloti, mantas kastēs sapakotas. Daļa mantu izdalītas šeit jau iepazītiem draugiem, daļa noglabātas uz atgriešanos. Ieraksti turpmāk būs mazāk, bet noteikti, ka reizi nedēļā būs. Vakar iegādājos lielajai lēcai polarizācijas filtru, saulainajām bildēm būs jābūt vēl smukākām :)

Pēc Tarifas izdomāsim pa kuru pusi Spānijai īsti braukt, ja pa ziemeļiem, tad brauksim atpakaļ uz Huelvu un šķērsosim visu Portugāli. Ja pa dienvidiem, tad turpināsim iesākto ceļu līdz Barselonai.

Comments are closed.