Surfing lessons & Fred

Kad vēl visi ciemiņi bija te Tenerifē, devāmies uz Las Americas iesācēju bīču mācīties sērfot. Jāpiebildt, ka nu jau arī Miks & Linda ir ceļā mājup, šorīt jau sešos no rīta pameta šo salu. Lai mācības ietu raitāk un viens otru nesavainotu, sarunāju kā sērf instruktoru franču multi viļņu ķērāju Fred Bonnef. Multi tāspēc, ka viņš gan baruc ar vindsērfingu, gan sērfo ar longbordu un SUP. Ar Stand Up Puddle viņš pad piedalās garajās distancēs un savā grupā ir 3 Eiropā.

Visa komanda no kreisās – Linda, Uldis, Freds un Miks. Jāatzīst, ka bija paveicies ar sērfošanas apstākļiem, jo tie bija domāti 100% iesākumam. Visiem sanāca piecelties kājās, visveiksmīgākais bija laikam Uldis, kura rezultātā arī jau nākamajās dienās tika pieņemts lēmums iegādāties kāda leģendāra X šeipera Malibu tipa 7’3 pēdu garu sērfa dēli, kurš jau noteikti pašlaik izdaiļo U.Pāvula rezidenci Pumpuros.

Protams, bija gan sausās, gan slapjās nodarbības. Freds gan uz sava jaunā Fanatics longboarda negūlās, bet visus vingrinājumus izpildīja uz mazajiem mīlīgajiem akmentiņiem ;)

 

Šim pasākumam seko 80 gabali skaisti foto mirkļi. Pēc sērfinga stundām sekoja neliels Freda iznaciens.

Comments are closed.