El Muelle

Valdošais ZA vējš ir beidzies, bet šeit vēl nedaudz par pēdējām dienām pie mola. Pēdējās dienas, kad vēl pūta ZA virziena vējš, atkal pa īstam iepatikās burāt pie mola. Tik ļoti iepatikās, ka pat ūdenī gāju nevis El Cabezo vai līcī, bet tieši pie paša mola pa akmeņiem ;)

Viļņi pie mola ir daudz jaudīgāki un stāvāki. Tātad lielāka iespēja uztaisīt Areal vai mācīties kādu teiksim Wave 360. Abas pēdējās dienas burāju ar Fire 4.5m2. Pamanījos pat pie mola nedaudz arī palēkāt. Lai paspētu uzlekt, vajag burāt diezgan tuvu krastam, lai ir iespēja ieskrieties. Pēdējā dienā diemžēl man otrā sesija beidzās ar to, ka uzskrēju uz akmeņiem, bet šoreiz patiešām stipri un pazaudēju vienu no savām MUF X-Twin 15.5cm spurām ;( Diezgan bēdīgs pasākums, ja ņem vērā, ka spuras man strādāja ļoti labi.

Tajā pašā dienā, bet pirmajā sesijā, nolūza jostas trapeces āķis. Tas nozīmē, ka biju jau gana daudz turējies :) Daudzās stundas uz ūdens inventāru tomēr iespaido.


Man pašam liels prieks, ka atkal galvā ir salicies Push Loop un neskatoties, ka mācos arī Back Loop, varu abus kopā meģināt…Terorētiski šī ir problēma. Līdz šim tā biju iesprindzis uz Back Loop, ka Push biju atstājis pilnīgā novārtā. Baigi gribētos iebācīties Tweaked Pushloop, kā man izdevās pašā sākumā 2007 un 2008.gadā.

Pāris dienas atpakaļ, no latvijas viļnu meklējumos ieradās Jānis Neimanis un Armands Nevadomskis. Pareizāk gan būtu teikt, ka Armands atlidoja no Barselonas. Diemžēl pagaidām izskatās, ka prognoze labāka būs frīraidam un frīstailam, ka viļņu braukšanai. Jo nedēļu uz priekšu sola tikai DR vŗju, kas ir no otras puses un stiprums ir tikai ap 20 mezgliem… Jāskatās, varbūt kaut kas interesants parādās ziemeļos.

Tajā pašā dienā, kad pusiši ieradās, bija arī mana dzimšanas diena. Tādā pašā kompānijā un vēl abas manas meitenes, atzīmējām šo dienu. Paldies arī visiem sveicējiem, kas sveica mani visos iesējamos tīmekļos!

Te būs bildes no pirmās dienas pie mola, otrajā dienā vējš bija nedaudz lielāks un viļņi tāpat, bildēja Anete Koha:

Comments are closed.