Harbour & El Socorro South

Pavadītas divas dienas ar Fire 4.0m2!! Vakar sāku gan ar 4.5m2 El Cabezo līcī, jo pasniedzu savu pirmo lekciju vindsērfingā šajā braucienā. Tiesa pats piemērotākais laiks nebija, jo vējš līcī bija samērā rasutīgs un brāzmās bija neiedomājami stiprs, līdz 45 mezgliem. Vakara pusē devos uz otro sesiju, ko veltīju sev iekš El Cabezo. Sākumā bija labi El Cabezo. Braucu ar 4.0m2, bet ar samērā lielu vēderu. Izdvās nosēdināt pāris Back loop un pirmo tādu, kas ir augstāks. Īpaši labi padevās Takas, laikam 5 apgiezu. Iespējams, ka ļoti palīdzēja mazā bura un tas, ka vējš nebija par daudz.

Pēc kāda laika ieradās arī Jānis Mickēvičs, kurš ir te ir atbraucis sabildēt salu no visādiem rakursiem un tajā skaitā arī noderēja kadri ar mani. Vēl vēlāk uz vakaru ūdens līmenis kritās un pārcēlos burāt pie mola. Mols kā parsti ritīgi iespārdīja, protams, tikai viļņu braukšana. Daudz asāki un stāvāki viļņi, tajā pašā laikā vēl ātrāki, viegli nogulēt īsto momentu.

Šodien prognoze bija mazāka, kādi 24 mezgli. Virziens nedaudz par daudz no ziemeļiem, līdz ar ko ne īpaši daudz vējš nenāca ne El Cabezo, ne El Medano. Nogaidīju līdz pulkstens 15.00 un sapratu, ka ir jārīkojās. Biju daudz dzirdējis, ja vējš ir par daudz no ziemeļiem, ļoti labi strādā spots El Socorro South, kas ir nākamā izeja aiz Puertito de Guimar uz dienvidu šosejas Santa Cruz virzienā. Vietu var nosaukt par mazo Pozo. Izskatās ļoti līdzīgi – plaša pludmale, melni oļi, onšors no kreisās un ļoti stiprs vējš. Šodien palaidu garām savu pirmo iespēju burāt ar 3.5m2 buru, jo nebiju to paņēmis līdz!

Vajadzēja arī paņemt 73l Da Curve vienspurnieku, jo kontrole ejot Bottom Turn, var teikt, ka ar Twin nebija, bieži nācās tādēļ norakties…
Diemžēl no šodienas bildes nav, domāju, ka būtu interesanti redzēt jaunu vietu. Shore break bija visai iespaidīgs. Bija diezgan liels potenciāls salaudzt mastu, par laimi viss labi. Šodien kā jau pie stpra vēja, atsāku taisīt Push loop un no 5 gab., visus arī uztaišiju. Foršas pārmaiņas. Gribētos arī notestēt vēl kādu reizi salas ziemeļus, bet DR virziens pēdējā laikā visai stipri neiepūš…
Te spota apraksts no Windsurfingtenerife.com.

Bildes no Jāņa Mickēviča:

Comments are closed.