El Cabezo with 4.5m2


Pavadītas 5 dienas uz vindsērfa, 1 laba frīstaila diena La Tejita pludmalē un 4 labas viļņu dienas El Cabezo. Pilnīgi prasās pēc atpūtas ;) Mugura atkal stīva, būs jāieloka ar sērfu. Nākamās dienas vēju nesola, bet saglabājās Z virziens, kas nozīmē, ka Las Americās būs bezvējš un varēs sauļojoties gaidīt vilnīšus. Neko daudz nesola, zem 0.5 m., bet periods vismaz ir 12 sek., tieši lai mācītos.


Vakar bija labākā no visām dienām, varēja braukt ar 4.5 m2. Arī sanāca labāk pāris triki, jo ar mazāku buru vieglāk kaut kā sanāk visu kontrolēt un izgriezt. Šīs dienas aktīvi centos mācīties Takas, pāris arī sanāca. Šim nolūkam savam 79 Da Curve ieliku mazākas MUF X-wave spuras – 15.5cm. Un tās novietoju pavisam pašā spurukastes priekšā. Ja vējš pielūst, ir grūtāk uzkreicēt, bet kā var slidināt :) Rēāli X-wave laukums ir daudz mazāks kā klasiskajām viļnu spurām, tāpēc man ar saviem 85kg ir ko nocīnīnīties…


Vakar mans auto tika savests kārtībā – motora galva nomainīta, jauns kolektors uzlikts. Vēl nācās vietējā šrotā iegādāties citu starteri, tagad atliek tik ceļot ;) Neskan ar vairs kā traktors. Tiesa no rīta biju nedaudz noraizējies, jo auto ik pa laikam noslāpa, jo izrādās, ka nolūzis bija atbakaļgaitas signāla vadiņš un taisīja īso, un zuda elektība, bet veiksmīgi ķibeli novērsu.

Te galerija no vakardienas, bildes saknipsēja Anete:

Comments are closed.