Trade winds & progress with van

Jau divas dienas esmu iesildījies valdošajā ZA vējā, vēl 3 nopietnākas priekšā. Pēc pēdējās Las Americas vindsērfinga reizes, sarāvu kaklu un pēc tam muguru. Tā, ka nevarēju uz sāniem paskatīties, nepagriežot plecus :) Tas pats ar pietupšanos, tikai ar ceļu palīdzību. Lēnām sāku iekustēties, pretsāpju ripas jāņem talkā…

Būvmateriālu veikalā ieraudzīju līdzīgas knaibles kā Penijam, maksāja 5,-Eur. Uzčinīju un vakar un šodien jau safilmēju pāris viģikus. Motāžu taisīšu, kad savākšu vairāk materiāli un būtu labi arī kaut kas no krasta, bet nezinu kā tas ir iespējams, ja nav kamera ;)

Vakar burāju La Tejita ar frīstalnieku un Fire 5.0. Beidzot La Tejitā bija tāds jaudīgāks vējš un nevajadzēja braukt uz pirkstgaliem… Šodien El Cabezo sāku ar 4.5, kuru visai drīz nomainīju uz 5.0. Diezgan lieli caurumi bija. Baigi patīkamā sajūta atgriezties El Cabezo pludmalē!


Ir noticicies progress mana busa jautājumā. Šodien iedevu latviešu Mārtiņam, lai nomaina motora galvu un uzliek citu izpūtēja kolektoru. Baigi veiksmīgi sanāca ar rezerves detaļu iegūšanu no Latvijas. Šīs ceturtdienas pēcpusdienā man uzzvanīja Aldi Āķis no Ventspils un teica, ka jau nākamājā dienā braucot uz Tenerifi, vajagot atrast nakstsmājas. Nopircis pēdējā brīža piedāvājumu uz čārterreisu par 260 Ls vienai personai! Uzreiz ienāca prāta doma no LV dabūt visas busa nepieciešamās detaļas un atsūtīt tās ar Aldi. Mans servisa meisars Arno, nākamajā rītā pa 2 stundām sagādāja visu nepieciešamo, kaut gan pašam viss nemazam nebija – motora galva, kolektors, starteris, visas blīves un spogulis, kuru man nolauza vietējie, kad auto biju novietojis El Medano centrā pa nakti. Jau nākamajā dienā, soma ar 23kg detaļām bija jau Tenerifē!

Comments are closed.