Watercam freestyle fun

Aizvakar Las Amerikās iepūta pastiprs vējš, līdz pat 30 mezgliem. Tiks stipru vēju ne es, ne pārējie nebija iedomājušiies un man mašīnā bija paķērušās tikai 5.5 un 5.0 buras! Neko, nācās sakost zobus un maukt ar 5.0 Fire. Diemžēl viļņu prognoze nebija un arī nekāds brīnums nenotika, bet frīstailam kā reizi. Diemžēl ar 5.o nemaz necentos daudzus trikus taisīt, tai skaitā turmpināt mācīties Grubby…

Visu šo laiku nebiju saņēmies uzlikt ūdens kameru masta augšā, jo nebija īsti neviena laba ideja kā to izdarīt. Ja būtu Vario Tops, tad pieskočot nebūtu problēma. Draugs Penijs man atsūtīja savu uzparikti kā viņš piestiprina savu Contour HD kameru, izmantojot tādas kā dārznieka šķēres, kas domātas priekšmetu saspiešanai. Nevarēju saprast vai var uzticēties tādai kostrukcijai, skat. bildi:


Savukārt, es, vai nu slinkuma vai drošības dēļ, izdarīju daudz vienkāršāk. Pašā masta augšā, burā uztaisīju 2 mazus caurumiņus un ar resnajiem plastmasa elektrības savilcējiem pievilku kameru. Papildus ar drošības saitīti piestiprināju kameru pie buras, HSM burām ir tāds papildus striķīts pie kura var piestiet kameru. Īsti nezinu viņa pielietojumu normālā gadījumā, varbūt aiz tā var buru kaut kur pakarināt, pažāvēt…

Un tā uzņēmu veselu blāķi ar materiālu un uztaisīju savu jau otro mazo filmiņu ar iMovie. Nu pa lielam vienkārtši izgriezu skatāmus gabaliņus un saliku visu kopā. Protams, ka pietrūkst arī skati no malas, ar parastu video kameru. Skatiet manu garadarbu:

Watercam Freestyle Cam Fun in L.A. from Krisjanis Tutans on Vimeo.

Termal winds up to 30 knots in Las Americas wave spot, but actually no waves. So, made fun with few freestyle tricks. Used my 5.0 Fire and Twinzer 100 /Da Curve 79.

Comments are closed.