L.A. last days

Pēdējās dienas kad pūta R virziens, sanāca paburāt 5 dienas La Fitenia pludmalē. Pēdējās 2 bija foršas, parādījās viļņi. Šodien pat viļņu prognoze rādija 2.8m, bet tik daudz gan nebija. Vakar varēja braukt ar 4.5 Fire un 79 Da Curve, savukārt šodien rīta pausē pat ar 4.0! Ar četrinieci tomēr ir tik patīkami, tik viegla sajūta. Vakar izdevās nosēdināt savu pirmo Backloop labajā halzē, viss kā nākas, ar degungalu pa priekšu. Var jau arī teikt, ka tā tāda cūcene :)
Šodien ūdenī biju pirmais, jo pēc prognozes izskatījās, ka vējš kritīsies, kas tā arī bija. Anete mani nedaudz pafocēja (20 min.), jo Jūs pat nevarat iedomāties, ka arī ir jācīnās par stāvvietām. Tas ir nedaudz kaitinoši, bet ar to ir jāreķinās un jāpieņem. Normālā gadījumā uz brīvu vietu jāgaida kādas 15-30 min., ar nosacījumu, ka kāds cits nepielien priekšā…


Visi vietējie sūdzās, ka ir dikti auksts! Nu mums jau arī tagad tā liekas. Vakar no rīta bija 12 grādi un Teide un liels gabals riņķī ir sasnidzis… Gandrīz kā Jaunzēlandē, lieli kontrasti.

Nedaudz bildes no šodienas, bildēja Anete:

Comments are closed.