L.A. session


Jau vairāk par nedēļu, Tenerifē vairs nepūš valdošie vēji un vēju nākas meklēt ārpus El Cabezo. Vietas kas šādos rietumu vēju paveidos strādā ir El Medano līcis, La Tejita, Las Americas un vairākas vietas salas ziemeļos. Ir vēl vieta ar nosaukumu Alcala, bet tur vēl nav izdevies pabūt.


Vakar un šodien par izvēli krita – La Fitenia. Vispār baigi vilinoši vakar likās doties uz salas ziemeļiem, bet bija jāpadara pāris papīru lietas, kuras loģiski, ka ievilkās. Kad ierados tur, nekas neliecināja par viļņiem un vēju. Pūta pilnīgs krasta vējš. Nolēmu pagaidīt, jo jau vairākas reizes tieši šeit, vienas no labākajām sesijām ir bijušas vakaros.

Tā arī bija. Kompānija arī ieradās – Gintas ar Anželu. Un jau pēc četriem vējš iegriezās no kreisās puses un tā turpināja pūst. Sākumā paņēmu frīstaila dēli, jo viļņi nebija necik un vēlāk jau nomainīju pret 79 Da Curve. 5.0 Fire bura beigās jau likās padaudz…


Las Amerikās tiešām vilnis ir daudz jaudīgāks, ka El Cabezo. To pat varēja just vakar, kad viļņi bija salīdzinoši mazi. Vairākas reizes gan vakar, gan šodiem mēģināju Backloop un pat bija ļoti labi, ka viļņi bija maziņi. Nedaudz sāku pierast pie rotācijas uz aizbuguri labajā halzē.


Pēc prognozes izskatās, ka vēl vismaz 3 dienas būs vējš La Fiteniā. Bet viļņi atnāks tikai pirmdien vai otrdien…

Reinis jau rīt, pēc patīkami pavadīt mēneša šeit, atgriežās Latvijā. Arī mūsu dzīvokļa biedrs Edgars, kurš jūtās gana atpūties, jau pēc vienas nedēļas dodas atpakaļ uz Latviju. Pagaidām nav ziņu, ka tuvākajā laikā latvieši te viesosies…

Te bildes no vakardienas, ko uzņēmusi Anžela Lapeniene:

Comments are closed.