Finally waves in El Cabezo

Kad vēja un svela virziens sakrīt, tad parādās arī viļņi. Pludmalē jau bijām samērā agri, kamēr vēl bija paisums. Pagaidām izskatās, ka El Cabezo tieši šobrīd ir vislielākie viļņi paisuma laikā. 1.martā pagaidām paši lielākie viļņi kādi El Cabezo redzeti, pat Jojo novērtēja atzinīgi.


Leans Jamaers demonstrēja super augstus Backloop. Pagaidām vēl nav skaidrs kā tik augstu var uzlēkt un pie tam vēl nosēdināt Backloop. Viņš lietoja 4.2 un 72l quad dēli. Svars gluži tāds pats kā tagad man – 85kg. Ak jā, esmu pieņēmies svarā par kādiem 5kg ;)


Izdevās uztaisīt pašu pirmo manu Taka on the wave! Kā arī pa visu dienu nosēdināju 5 Backloop, lielāko daļu tādus mazākus. Izdevās arī kārtīgi sabojāt dēlim purngalu, pat īsti nesaprotu kur. Šoreiz būs jānes pie kāda no dēļu šeiperiem, lai saremontē, jo švammi neidosies tikai ar sveķiem salabot! Runājot par šeiperiem, Edgars sarkano 82l spridzekli iedeva Dlight šeiperim, lai tas 1 spuru nomaina pret 2. Darbiņš tika veikts 2 dienu laikā un pat nepateiksi, ka jaunās 2 spuru kastes nav orģinālas, vēlāk uztaisīsim bildes. Un tas kopā ar abām spuru kastēm un darbu tikai par 90E.

Leonam dienas beigās sanāca aksidents ar Cabezo veikala īpašnieku. Kaiteris bija nokritis viļņos un Leons sapinās striķos. Viņš sapinās tā, ka nespēja uztaisīt ūdensstartu un salauza savu mastu. Divdomīga situācija, bet shit happens…

Te action bildes no rīta sessijas, bildēja Edgars:

Comments are closed.