Trade winds is back and first TAKA try!


Vakar El Cabezo līcī varēja redzēt kā visi bija nocietušies pēc klasiskajiem El Cabezo apstākļiem. Pie tam tā bija brīvdiena – svētdiena. Līcis bija pilns ar burātājiem un visi spridzināja ko mācēja. Dažreiz pat viens otram patraucēja. Klasiska bija situācija, ka labākos viļņus izmantoja gan tie kas leca, gan tie kas brauca pa to, tā tricky.


Šāda izskatās prognoze gaidāmajām dienām, beigt priecāties pat negribās ;) Pagaidām jau 2 ļoti veiksmīgas dienas pagājušas. Vakar sanāca pat divas sesijas, pirmā ar 5.0 m2 un otrā ar 4.5 m2. Šodien no rīta bija Spāņu valodas kursi un tad nedaudz autiņš atkal bija jāpieremontē un sanāca uz ūdens būt tikai kādos divos, bet tad bez apstājās kādas 2.5 stundas ar 4.5 m2. Pie šādas prognozes jau izskatās, ka kaut ko arī var iemācīties, jo 3 mēneši bez kārtīga valdošā vēja bija izsmiekls.

Te viģikā var redzēt manu pirmo TAKAS mēģinājumu. Beigas samisējās, bet prieks vienalga bija neviltots ;) Kā sacīt, maisam gals vaļā. Joprojām mācos BACKLOOP un pa abām dienām tikai 4 nosēdināju, bet ir manām maziņš progress. Jurģis ar kā traks plivina gaisā. Šodien paņēma mazāku buru un manu 73l dēli uzreiz šķērēja viļņus kā ar nazi!

http://www.youtube.com/watch?v=739gg0Xd-38

Fimētais materiāls ir palicis vairāk, diemžēl šodien neko neiemūžinājām. Bet vēl mums ir divas dienas, jo ceturdien jau Jurģis pusdienslaikā atā ar visu aizlienēto 550D.


Līdz šim Anete ik pa laikam iečīkstējās, ka Latvījā ir sniegs un tas ir baigi forši un žēl, ka mēs nevaram būt tur. Izrādās, ka tas ir iespējams tepat, vajag tik uzbraukt TEIDES virzienā un šeku reku, sniegs pa pilnam. Sākumā priecājāmies par vismazākajām kupenām, bet vēlāk atklājām, ka ir vietas, kur reāli var ar sniega dēli maukt! Nu priekš slaidiem pietiek noteikti! Vietējie izkaidējās, izmantojot tos pašus BODY BOARDS ;) Protams, klasika ar sļūkšanu uz plēves neatpalika… Vēl tāda kā tradīcija vietējiem – mazi sniegavīri uz automašīnas priekšējā vāka ;) Te galerija ar sniegu Tenerifē, bildēja pārsvarā Jurģis:

Comments are closed.