LA Resort


Šodien vislabāk jūtos mājās, nu tā vismaz saka mans ķermenis ;) Vakar bija vēl viena jauka diena, paburājām LA kūrortā. Ir dzirdēts, ka daži Las Americas dēvē par labāko vindsērfinga spotu Tenerifē. Man līdz šim ir palikusi sajūta, ka šeit viļņi ir salīdzinoši bardakā un vējš ļoti mainīgs. Vējam mainās virziens un attiecīgi arī stiprums, tāpēc ar īpaši mazām burām pārspīlēt nevajadzētu… Biju nobažījies par savas 4.5 m2 buras izvēli, bet laikā kamēr es biju ūdenī, vējš bija precīzi laikā.


Kā jau pie labās puses vēja, bieži varēja trennēties Show-it. Abi ar Jurģi sākām mācīties Back Loop. Jāsaka, ka vajag laiku uz ūdens un iespējams, ka arī uz otru pusi varētu sākt sēdināt! Jurģim pat labās halzes lekšana liekas dabīgāka, abi apdriezām pa vienam, Jurģis savējo pat piesēdināja, bet vējš viņam buru izrāva no rokām.

Šeit dzīvojot tikai var saprast, ka buru kvalitātei ir liela nozīmē, dzīvojoties pa viļņiem un tākelējoties uz klintīm vai labākajā gadījumā uz asfalta. Svarīgi, protams, arī ir cik bura ir jauna vai veca. Un vakar atkal pierādījās tas, ka aizņemta manta agri vai vēlu cietīs, re kur Jurģis ar Kļaviņa 4.7 ;(


Pats priecīgākais ir tas, ka sākot ar šo sestdienu vējš iegriežās valdošajā ZA virzienā un pūš vismaz nedēļu uz priekšu. Tas nozīmē, ka klasiskie El Cabezo apstākļi būs atgriezušies!!!

Comments are closed.