Thursday Pool Party


Šodien pa dienu spīdēja saule un mums visiem kas te bāzējās bija brīvs laiks, tāpēc devāmies uz mūsu baseinu. Šoreiz papildus dvieļiem paņēmām arī sērfinga dēļus, kurus arī veiksmīgi apdauzījām pa basena sienām. Sākotnējā ideja bija mācīties Duck dive, bet visjautrāk bija vienkārši ieskrieties un uzlekt uz tā. Te var redzēt video iekš Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=T8WEf3q1TQU&feature=related.


Mums bija arī sabidrotā, kāda spāņu kundzīte. Viņai bija jāpanes viss šis jampadracis un ik pa laikam arī kāda šļākatiņa ;)
Šodien bija arī veiksmīga diena, saņēmām no remonta Fiat Punto, kas 19 dienas bija nostāvējis lielceļa BP benzīntankā. Pa 80 E un 1 dienas laikā pie Angel mazais Fiatiņš tika saremontēts, konstatētā vaina – dzesēšanas sistēma un radiātors aizaudzis!


Mūsu vietējais Rinalds ir pieņēmis lēmumu 20.februārī atgriezties Latvijā pēc 2.5 gadu būšanas Tenerifes salā. Decembra beigās Rinalds un Reinis aizstāvēja savus diplomdarbus (komisijā bija mūsu zināmais Valdis Siliņš :) ) un pabeidza bakalauru Latvijas Jūras akadēmiju, attiecīgi uz 9 un 7. Kā Siliņš teica, labākie darbi ;) Rinalds ir nolēmis turpināt savu virzienu un meklēs iespējas gan Latvijā, gan Skandināvijā.

Izskatās, ka vējš tomēr drīzumā būs un visticamāk sestdien dosimies un ziemeļiem. Prognoze nedēļu uz priekšu ir palikusi patīkamāka, tā kā action drīz sekos…

Skaties visu jautrību Picasa galerijā:

2011010_PoolParty

Comments are closed.