freestyle with low trade wind

Aukstais valdošais ZA vējš ir atgriezies, bet nezcik stipri vēl nepūš. Tā mēdz gadīties, ka janvāra sākums var būt patukšs… Burāju jau trešo dienu, bet vējš par 4 Bft stiprāks nav bijis. Abas pimās dienas ar 5.5 un šodien pat bija iespēja paņemt 5.0!
Visas brauciena laikā, vakar pirmo reizi biju El Cabezo. Tiesa gan no klasiskajiem apstākļiem tur ne smakas nebija ;) Tāds frīstails vien bija…, bet pie onšora var atrast tīri smukas gludas vietas. Jebkurā gadījumā, La Tejita apstākļiem ne El Cabezo, ne El Medano nevar stāvēt klāt šādā švakā ZR vējā!

Bija ļoti grūti ko jaunu iemācīties, jo vējš knapi pietika, lai uzglisētu. Baigais iekāriens ir sākt mācīties swich manevrus. Jācer, ka rīt būs nedaudz stiprāks un iekāpjot svičā dēlis nebeigs glisēt.

Ar busu nākās ritīgi norauties. Ik pāri dienu vajag ko sačinīt, jo kaites tik nāk klāt un nedrīkst ielaist :) Būšu vienreiz mūžā arī remontējis autiņus un vismaz sapratīšu kas lācītim vēderā ;)

Šodien uz mājām devās arī Rinalda draudzene Federika, bilde augstāk, ka abi mīlīši kopā atvadījās no okeāna… Cik sapratu, atkalredzēšanās tikai martā!

Šodien ar Aņu gājām pieteikties uz Spāņu valodas kursiem, bet rinda tā vilkās, ka atlikām uz rīt rītu.
Rīt arī dzimtenē atgriežās brāļi Burmistri, kas šeit bija ieradušies jau no jaunā gada, diemžēl ar laika prognozi visai nepaveicās…

Ai, kā gribās klasiskos El Cabezo apstākļus…

Visas bildes, Edgars Behmanis:

20110110_LaTejita_freestyle_NE

Comments are closed.