Siam Park Big Wave

9 sērfa dēļi vienā baseinā. Šāda iespēja mums bija pāris dienas atpakaļ, kad Valdis, Marts un viņu čomi noīrēja Siamas Parka lielo baiseinu uz 50 viļņiem, kas bija nedaudz zem vienas stundas.

Viens vilnis, vienā minūtē. Katrs identiskā izmērā. Viļņa lielums apmēram 1 metrs. Baseinā vienlaicīgi var atrasties 10 sērfotāji. Mazos baseinā nelaiž, jo ir jau arī diezgan bīstami, kad vesels bars nevaldāmo traucās pa vilni lejup!

Sākumā visiem bija spēks un visi kā viens arī centās uz katru vilni uzairēt ;) Neizpalika arī bez sadursmēm, bet visas tādas maigas.

Edgars bija sarunājis arī franču draugu Fredu, kas nedaudz pastāstīja teoriju un uz ūdens pamācīja kā un kur pareizāk būtu jāatrodas, lai uzsāktu…
Uzsākt nemaz nebija tas vieglākais uzdevums, pašam sanāca tikai 4 reizes piecelties uz nesaplīsuša viļņa. Sākumā centos pārāk putās uzsākt, otrs variants bija, ka vilnis izsprūk no kājām…
Liekas, ja būtu vēl iespēja, tad jau sanāktu labāk ;)
Pats foršākais, ka atpakaļ līdz viļņiem ir tik viegli tik, jo tikai vēl nākamais vilnis aiz galvenā plīst, tas arī nosaciti…
Besi tāpat saķērām pamatīgu. Kājas nesaskrāpējām ;)
Fīlins tur bija fantastisks, visi savējie…
Visas bildes web albūmā, šoreiz saliku baigo lielo paku, lai visi kas bija, var redzēt kādā bildē savu seju ;) Bildes Anete, Edgars, Krish:
20110104_SiamPark_Surfing_1024px
Jaunais gads šeit Tenerifē ir iesācies bez vēja, toties ne dienu bez viļņiem Las Amerikās. Rokas jau pavisam mīkstas. Sanāk jau ar katru dienu labāk, bet viļņus noķert un cīnīties ar pārējo baru, tas ir grūti ;)
Tā kā Boards.lv veikalā Latvijā nebija mans hidras izmērs un mainai pašreizējajau biga pienākušas beigas, nācās iegādāties tepat. Rip Curl pie kurām esmu pieradis šeit ir baigi dārgas, tāpēc izvēlējos Billabong. Tāpēc iesaku, visu pirkt LV, tur ir daudz lētāk, it sevišķi, ja ir atlaides!

Comments are closed.