Latest adventure before NY

Īsi pirms jaunā gada, devāmies viļņu meklējumos… Šoreiz, veiksmīgi. Jo kā pieredze rāda, ne vienmēr te visu no prognozēm var saprast un tās arī mēdz nepiepildīties. Uz vietas jau bijām salīdzinoši laicīgi, bet kādas 3 stundas gaidījām, ka apstākļi uzlabosies.
Sākumā vējš pūta par daudz no krasta, līdz ar ko tas nepūta ;)
Ūdenī tikām tikai nedaudz pirms četriem un sanāca uzburāt kādas 2 stundas.
Beidzot lielajos viļņos iegāju ar 79 twin un atšķirību nevarēja nepamanīt. Viļņus vareja graizīt uz nebēdu. Viļņu lielums pašiem lielākajiem varēja būt 2-3m. Šoreiz viļņi nāca vairāk no kreisās puses un bija daudz drošāk, respektīvi., mazāka iespēja tikt uz klintīm.

Jau pašā vecgada vakarā, El Medano iegriezās valdošais ZA vējš un šodien bija cerība, ka iepūtīs. Bet tāds švakucis vien bija, kura rezultātā Siliņš izveica triku, ko retais ir darījis – atburāja no El Medano līča līdz La Tejita līcim, vienīga 50m pirms krasta, glābēji izdomāja viņu glābt ;)

Jauno gadu sagaidījām 3 reizes. 22.00 pēc Spānijas laika Latvijas, 23.00 Itālijas jauno (tā kā mūsu kompānijā bija arī itāliete) un 24.00 pašu Spānijas – Feliz ano nuevo!

Valdis Siliņš bija saorganizējis kopēju Latviešu jaunā gada sagaidīšanu El Medono pludmalē, iepretim Casa Medano. Bija groziņu vakars, bija pat tāda eksta kā zirņi ar speķi, vesti no Latvijas. Latvieši bija vairāk par 20 gabaliem. Spānijas jaunā gada svinības norisinājās centrālajā laukumā un cilvēku izcelmes un ģērbšanās stili bija visdažādākie, kārtīgs mistrojums. Vislielāko pārsteigumu sagādāja mazās spānu meitenes, kuras bija saposušās kā pašas supermodeles un pat vēl trakāk ;) Pat žēl, ka nebija līdz kamera ;)

20101229_Canary_adventures

Comments are closed.