Adventures continues…

Jau 1.5 mēnešus esmu te – Tenerifē, ir pienācis arī ZS vakars. Visus šo laiku, nav bijusi ne diena, ka varētu pienācīgi paburāt pa El Cabezo. Par šo šokā ir arī vietējie burātāji, ties gan ka tgd ir atgriezies standarta valdošais ZA virziens, tā kā iespējams pavisam drīz varēsim arī palēkāt ;)
Šie jau ir otrie Ziemassvēti, ko pavadu prom no mājām, pēr biju Dienvidāfrikā. Šodien gribu Jums parādīt bildes no viena ceļojuma 3 dienas atpakaļ. Jāsaka, ka šoreiz vējš pietika un problēmas ar uzglisēšanu nebija, bija par viss par daudz! Lai kā parasti nebūtu jāmokās un lieki jāpeld, šoreiz paņēmu lielo viļņu dēli un 5.0 buru. Bet izrādās, ka tas viss bija daudz par lielu ;) Protams, ka laukā negribējās braukt, jo negribējās liekus piedzīvojumus ar krastā kāpšanu ;)
Bija samērā liels paisums un tas iziešanu un atgiešanos atpakaļ padarīja samērā bīstamu. Iekšā ejot man kājas vilnis aizpendelēja pa gaisu un nedaudz sanāca apsisties, kamēr ieskalojos iekšā. Nedaudz cieta jaunā MUF spura un dēlis.
Pietiekami stiprs vējš, dod samērā lielu stabilitāti, bet bija jārēķinās, ka krities par 50-80% varēja beigties uz klintīm. Pati viļņu ķeršana sanāca ļoti tuvu krastam, tāpēc necentos visai bieži kļūdīties, laiam tikai 2 vai 3 reizes nokritu. Līdz ar to arī īpaši neriskēju un braucu līgani ;)
Patīkami bija braukt pa viļņiem, kas bija vieni no pēdējiem setā, tie bija balti kā piens ;)
Ieprieksējā dienā bija samērā lieli viļņi tepat La Tejitā, šoreiz vējš atkal no labās. Precīzāk sakot, viļņi pārgāja šorbreikā, kas bija visais spēcīgs un paliels, inevntāru izdevās neapskādēt. Tā kā vējš bija pastiprs un es biju ar 5.0, sanāca uztaisīt ļoti labus 3 agresīvus Show-it. Bija ko paskatīties arī uz Alex, kad šis trennējās…
Priecīgus šos svētkus!
Viss bilžu kopums, bildēja Edgars:
20101221_SomewhereCanary’s_W

Comments are closed.