still SW winds…best action


Paskatījos savā failā, kur pierakstu noburātās stundas, kopā sanāk jau 45 ;)

Pēdējo 5 dienu laikā, 4 esmu burājis un tas liek manīt, vienīgi brīnos, kad es pieradīšu pie slodzes un burāšana būs tas pats kas Rīgā sēdēšana pie datora?
Pēdējās dienas joprojām šajā galā pūš DR virziena vēji, kas nozīmē ne miņas no klasikajiem El Cabezo apstākļiem… Bet tas nekas, jo pieredzei noder labās halzes burāšana.
Guga on the wave
Trīs dienas pēc kārtas burājām El Medano līcī. Pirmo dienu ar freetyle un 5.0, otro ar 79 Twin un 4.5 un trešo atkal ar freestyle. Trešā diena bija visšvakākā, jo vējš bija vairāk no R, līdz ar ko baigi no krasta, arī vājāks, arī pavisam maziņš vilnis.
Atgriežoties pie pirmās. Tā bija kā iesildīšanās trešajai dienai. Tajā diena ar frīstailnieku sāku mēģināt ko līdzīgu Goiter, protams gay Goiter ;) Tas nu ir viens kāju laužamais triks ;)
Edgars
Kas attiecās uz otro dienu El Medano līcī, tad tā bija pati labākā diena līdz šim. Vilnis nebija pats lielākais šī brauciena laikā, bet vējš bija ofšors un vilnīts kāgu 1m vai nedaudz vairāk liels. Ieskrieties varēja kā ar slalomnieku un tad iet pretī smukam areal vai gay areal ;) vai asam cut back, vai slaidam top turn, vai arī mēģināt Goiter. Sanāca arī nedaudz pagriezt aizmugurējās kājas celi, jo bieži pa zemu izlēcu un dēļa purns pieskārās ūdenim un tad kaut kas līdzīgs gumijas stiepienam ;) Bildes no mēģinājumiem neieliku, jo izskatās diezgan nepatīkamas ;) Vienreiz tikai dēli apgriezu pilnībā!
Kopā uz ūdens šķiet, ka pavadīju vairāk kā 4 stundas un beigās knapi varēju pakustēties. Varu tikai iedomāties cik tur ir labi, ja vilnis ir par vēl 1m lielāks… Vislabākie viļņi te ir paisumā.
Gugai šī šķiet bija pati labākā sesija, nu ja ne burāšanas ziņā, tad bilžu noteikti. Sākumā viņa bija tā kā nedaudz apmulsusi par DTL apstākļiem, bet beigās piešavās un tad jau arī spēks beidzās ;) Edžu arī beiodzot redzēju uz viļņa, jācer, ka mums te vairāk būs šāda tipa dienas!
Kopā ar mammu, māsu un Aneti, bijām aizbraukuši līdz galvaspilsētai. Atkal atskārtām, cik skaista tomēr viņa ir, šoreiz arī paņēmis bija fotoaparātu un statīvi, tikai statīvam to plāksnīti aizmirsu, hahaha. Bet tā kā esmu vēl jauns un rokas netrīc, kaut kas tāpat sanāca.

Apmeklējām arī ķīniešu restorānu, šoriez nedaudz atšķirīgu, respektīvi ne tradicionālajā stilā. Nedaudz šikāks un modernāks, bet cenas tāpat pieņemamas. Lai būtu jautrāk, paņēmām menu par 10 Eur. Noteikti iesaku šo vietu citiem apmeklēt, šet ir arī foršie ēdieni. Pat smieklīgākais, ka uz ledusskapja, kur stāvēja saldējumi bija uzrakts – vienai personai ne vairāk par 5 saldējumiem!

Šodien mājup devās mana mamma un māsa. Kopā pavadīja šeit 10 dienas, šķiet, ka bija baigi jauki. Gugai sanāca 5 dienas uzburāt un 3 dienas uzsērfot, šķeit, ka gana labi. Pēdējā burāšanas diena bija gan tāda nosacīta, jo viņa arī gluži vienkārši bija iztukšota.

Vakar bija atslodzes diena, vairāk pavadījām pa mājām. Skatījāmies mums tgd iecienīto seriālu HIMYM, pabeidzām otro sezonu ;) Savukārt šodien bija samērā stiprs vējš La Tejita pludmalē, tāds onšors no labās puses. Šorbreiks tāds draudīgs, līdzīgs kā Pāvilostā pie D mola, bet lielāks. Kārtīgs mastu laužamais laiks par laimi ne es, ne Edgars neko nesalauza. Šodien sanāca ļoti labi 3 agresīvi Show-it. Savukārt labajā halzē onšora apstākļos pa vilni braukt ir diezgan sarežģīti, buru sit pretī, pa daudz sasvēries uz aimuguri, zaudē jaudu (ātrumu), nu vesels lērums kļūdu, kuras pats zinu, bet vnk. atliek trenēties, bet laiks man laikam tgd tam ir ;)

Cik sapratu, šodien šeit jau ierodās Valts Videnieks ar ģimeni un pēc 3 dienām Valdis Siliņš ar ģim.
Diez kad es sākšu runāt spāniski!?

Bildes SW El Medano Bay December 16:

20101216_ElMedanoBay_SW

Bildes SW El Medano Bay December 17:

20101217_ElMedanoBay_SW_DTL

Bildes Santa Cruz:

20101215_Chillin&SantaCruz

Comments are closed.