Guimar freestyle, surprise, el tráfico de violación, Las Americas small day

Nākamajā dienā atgriezāmies Guimar, šoreiz jau zinot kas mūs tur sagaidīs. Arī Edgars un Rinalds inventāru šoreiz bija paņēmuši ;) Sākumā es nedaudz pārcentos ar buras izvēli, paņēmu 4.0, bet šodien vējš jau bija daudz mazāk, kā reizi, lai brauktu ar 4.5 un freestyle.

Trennējos to pašu, pie krasta Flaku un braucot iekšā Show-it. Sāku prātot, ko lai mācās tgd Flakas vietā, varbūt kādam ir spoža ideja, jo sāk jau apnikt ;) Varbūt no hand Flaka? Vai kaut ko pilnīgi savādāku?
Šī vieta asociējās tgd ar tādu kārtīgu koncentrācijas nometni, kur var gāzt atspēries un iztērēt spēkus līdz pilnīgam izsīkumam ;) Šī bija it kā pēdējā vējāinā diena nedēļu uz priekšu…
Uzreiz pēc sesijas, ātrā solī posāmies uz dienvisu lidostu. Jo no slepeniem zinātājiem bija informācija, ka mana mamma ierodās Tenerifē! Mamma vēlējās mūs pārsteigt, savukārt mūsu ideja bija pārsteigt viņu, sagaidot lidostā ;) Ieradāmies laicīgi, 10 min. pirms lidmašīnas nosēšanās. Nopirkām vīnu, atkorķējām un gaidījām. Aizdomīgi jau likās, ka neredzējām nevienu sagaidītāju no latviešu aviokompānijas… Kad bija apritējusi apaļa stunda, zvanījām tēvam, lai noskaidro kas par lietu. Izrādās dienvidu lidostā ir divas izejas un mēs kā reizi bijām pie nepareizās ;)
Tātad viss mammai virzījās pēc plāna. Viņa devās uz Las Americas, lai iečekotos viesnīcā. Savukārt mēs ar Aņu vēlējāmies viņu satikt tieši šajā vakarā, jo Aņai bija bīvs. Tad izspēlēju ar sekojošu gājienu – aizsūtīju sms ar jautājumu par mazbērna Aleksandra dzimšanas dienu un protams, ka nostrādāja, saņēmu atzvanu un tēloju kādu laiku muļķi, līdz mamma neiztureja un atklāja, ka ir ieradusies ciemos!
Pārsteigums tomēr bija, jo mana māsa Gundega bija otrais pasažieris ;) Izradās, ka pazīstami cilvēki bija apslimuši un nevarēja izmantot savu iegādāto ceļojuma paketi un 24 stundas iepriekš piedāvāja šādu burvīgu iespēju! Forši! Pirmajā vakarā izvēlējāmies pavakariņot tradicionāli un pavakariņojām Los Abrigos ar ceptām jūras veltīm un salī vārītiem kartupeļiem.

Nakti pārlaidām mūsmājās un pēc brokastīm devāmies uz Las Americas, lai ar Gugu uzsērfotu. Ceļam izvēlējāmies Fiat Punto, lai visi 4 varētu aizbraukt, abus sērfa dēļus ielikām Punto salonā, no loga, līdz logam.

To tā uzsveru, jo manā kontā ir nākamie 40E, kas kopā manus ceļu pārkāpumu sodus palielina līdz 240E ;) Respektīvi pie Los Cristianos nobrauktuves mūs apturēja Policia Local. Uzreiz bija skaidrs par ko… Mūsu sērfinga dēļi apdraudēja pasažieru drošību. Mana pārliecība jau sākumā bija, ka būs vismaz kādi 100E. Policists sodu rakstīja kādas 20 min., jo meklēja īsto pantu ko piemērot par šādu pārkāpumu.
Nezinu kāpēc es esmu tas pirmais izmēģinājuma trusītis, kurš izzin visus šos jocīgos sodus… ;)
Tātad, ja jūs liecoiet sērfinga dēļus auto salonā, tiem ir jābūt piestiprinātiem un nedrīkst pārāk daudz aizsegt skatu un būt virsū pasažieriem.
Anete aizbrauca uz darbu, mēs izkāpām, lai ar kājām mērotu ceļu līdz viesnīcai, jo policists šādi neļāva vairs turpināt ceļu, bija jānoiet kādi 3-4 km ;)
Bet neskatoties uz slikto dienas iesākumu, iesācēju bīčā bija labs iesācēju vilnīts ;) Mēs ar Gugu arī tos izmantojām, burziņš arī bija pamatīgs… Guga paņēma jau otro vilni, man sanāca kādus 7 viļņus uzsērfot un vispriecīgākais bija pēdējais, jo nosērfoju prāvu gabalu un sāku jau kačāt vai kā labāk teikt – pumpēt dēli, jipiiii!
Kad šorīt ieradāmies Las Americas, secinājām, ka mūsu plāns doties sērfot ir izgāzies, jo pūta samērā stiprs vējš! Prognoze bija pilnīga nulle. Apstiprinājās teorija, ka katru dienu kaut kur apkārt salai ir pūtiens. Dēļus no busa biju izkrāmējis, tāpēc nācās doties atpakaļ uz La Tejita…
Satākalējām 4.0 priekš Gugas un 4.5 priekš manis un devāmies frīraidā. Vilnis jau nekāds nebija. Sākumā pat braucu ar 79l dēli, tad samainīju uz 100nieku. Triku klāsts tas pats vecais, kas iepriekšējās dienās, mēģināju pat vienu Back loop, bet nepietika augstums…

Pirmā diena, kad palika auksts un uzvilku pusgaro hidru. Guga gan laida pa pliko, jo hidru bija atstājusi Pāvilostā ;) Sabrauca kāds pulciņš vietējie Cabezo puši, satiku arī Sparky, kurš agrāk strādāja QTC nomā, kad 2006.gadā pirmo reizi viesojāmies te..

Sanāca iepazīties ar vindsērfinga veterānu Peter no Vācijas, ka pirmo reizi šeit ieradās manā dzimšanas gadā – 1983. Nu jau viņš šeit pastāvīgi dzīvo 25 gadus un daudz zin par burāšanas vietām. Interesanti stāsti bija par ziemeļiem un vietējiem sērferiem, izskatās, ka braukt sērfot tur vēl neesam gatavi…
Bildes no Puertiti de Guimar, bildēja Aņa:
20101210_Guimar_kite_windsurf_surprice
Bildes no Las Americas, Ligita un Edgars:
20101212_LasAmericasSmallDay

Comments are closed.