La Fitenia SW

Varkar bija iespēja paburāt tepat 20 min. attālumā no La Tejitas, visiem zināmajā kūrortā Las Americas. Tā ir sērferu pludmale, kas saucās La Fitenia. Atrodās var teikt starp Los Cristianos un Las Americas. Ļoti netālu no vietas, kur Anete strādā.
Pūta DR virziena vējš. Prognoze solīja, ka dienas laikā vējš mainīs savu virzienu pa 180 grādiem, El Medano tā arī bija. Pašā rīta agrumā kādos 8os bija ideāli DTL apstākļi El Medano līcī un jau pēcpusdienā tur pūta klasiskais ZA virziens. Savukārt Las Americas tas mainījās šurpu turpu, bet bija visu laiku lietojams.

 

Nav tā, ka viļņi bija perfekti, bet vismaz no kā baidīties brīžiem bija ;) Sanāca burāt bēgumā, bet Andrē, kas arī bija viens no 3 burātājiem, mani piekodināja, ka paisumā ir jābūt īspaši piesardzīgam, jo pāris sekunžu laikā vari tikt uzskalots uz akmeņu mola, kas ir kreisajā pusē. Vēl burājā arī Gintas Lapenas.

 

Pirmo reizi ši brauciena laikā nolēmu nečakarēties un paņēmu lielo viļņu dēli, lai nav lieki jāpeldās… Bulcīgāks protams bija, bet tieši laikā, lai sāktu mācīties veivot no Starboard tack wave riding. Vējš mainījās no onšora uz saidšoru un viļņi ar katru brīdi palika neregulārāki un neformīgāki. Tas pat Andre arī izteicās, ka pērn ziemas periodā vairāk sanāca burāt Las Americas kā El Cabezo…

 

Ap sešiem vakarā, pēc vakariņām Aņas restorānā, nolēmām ar Rinaldu ātri ieskriet uzsērfot, jo vilnīts blakus makslīgajā līcī veidojās diezgan perfekts. Baidzās ap 7iem, kad bija melna tumsa, tas bija diezgan extiting :)

Pēc tam vēl izdevās neliels urban sērfings pa viesnīcas strūklakām. Rinalds bija izscils šajā disciplīnā ;)

Te visas bildes, bildēja Edgars:

20101130_LasAmericas_1st_windsurf

Comments are closed.