The Water Kingdom – Siam Park

>Re kur man šļūciens pa Tower of Power, it kā sasniedzot 80km stundā. Bet jāsaka atklāti, ka ātrumu nemaz tā nevar izjust, tāpat kā baildes, jo jau no pirmajiem metriem acis ir pilnas ar ūdeni.

Bezvēja dienā, manu krustmeitu ar otru māsas meitu izvedām uz foršo ūdens atrakciju parku – Siam Park. Mazās meitenes jau otro reizi apmeklēja šo jautrības parku, tāpēc mums bija divi mazi gidi ;)

Protams, ka visvairāk mani interesēja lielais baseins ar balto smilšu pludmali, kur katru stundu uz 20 min. tiek ieslēgts lielais vilnis. Pārsvarā tas tiek izmantos ķermeņa sērfošanai, bet izradās, ka šo beseinu var iznomāt arī privātajām vajadzībām un tas maksā 550E stundā. Tas man šķiet nav nemaz tika daudz, ja sametās kādi 5-8 cilv. Protams, ne jau lai sērfotu ar ķermeni, bet gan ar sērfa dēli.

Žēl, ka glābējim man neļāva lielajā vilnī ienest manu ūdens izturīgo fotoaparātu, būtu bijušas skaistas bildes, jo ūdens bija gaišs, tāpat kā grunts.

Pārējās trubas arī bija interesantas, mēs nospriedām, ka Drakons mums visvairāk patika, kur lejā bija jālaižās pa 4.

Šķiet, ka šī ir ļoti laba alternatīva, ja vējš nepūš. Vajag braukt jau agri no rīta, lai bez īpašas steigas var pasauļities arī lielā baseina baltajās smiltīs, prieks gan nav lēts, 30E pieaugušajiem, 20E berniem.

Bildes no akvaparka:

20101120_SiamPark_LasAmericas

Comments are closed.