El Medano West Winds

Sākot ar šodienu vējš ir atgriezies, bet kā nesezonā gadās, šoreiz vējš pūš no R puses. Kas nozīmē, ka parādās daudz dažādas alternatīvas spotu izvēles ziņā. Te pat La Tejitā pūš side on no labās puses. El Medano ir side off no labās, ideāls laiks frīstailam. Las Americas ir no labās, gadās arī nedaudz onšorīgs, bet šodien tur viļņi bija par mazu. Var braukt arī uz ziemeļiem, laikam uz El Socorro, kur sanāk no kreisās vai no kreisās side off. Laikam šī izvēle kritīs uz rītdienu!

Šodien izvēlējāmies palikt tepat El Medano un pafrīstailot. Vēl līdz rītdienai šeit arī ir Eddars Liepiņš ar ģimeni un Ričards ar Uldzi un bērniem brauks uz Rīgu jau 7dien. Bija arī ūdenī šodien Andrejs. Uldzi pielikām pie lielā objektīva, izmantojām resursus kamēr var ;)
Es paņēmu 4.5 un Edgars 5.0. Izrādās, ka bijām paņēmuši nedaudz par mazu izmērus. Vējš bija dikti raustīgs, bet to atsvēra baigu baigais siltums… Pie krasta varēja taisīt Flakas, iekšā mācījos Šovitu.
Diezgan rēcīgs bija pasākums ar tandēmu. Atgādināja man Ēģipti, kur mēs ar Edgaru Liepiņu ar tādu laidām, visrēcīgāk ir pirmajam, kad dēlis paceļās uz vilnīša…
R vēju sola vēl 3 dienas un pirmdien vajadzētu būt kam episkam El Medano līcī, jo sola svelu 5m, cik atceros mazāks svels bija pērn vienu dienu, te var apskatīt video: http://www.youtube.com/watch?v=SVajIgKsRbY
Bet tik liels kā solās tgd, bijis tikai 8 gadus atpakaļ…
Tenerifē arī uz prognozi ir ieradies Vejas Galvoje aktīvists Gintas, redzēs, varbūt uz Ziemeļiem dosimies kopā…
Pāras dienas atpakaļ apstājās arī Trip to El Medano galvenais dalībnieks – zilais buss. Šodien jau sadabūju mehāniķi Mārtiņu, kas Adehē labo ūdensmočus pa dienām un vakaros ņem šādas haltūriņās. Rīt ķersies manējam klāt, ceru ka nekas nopietns nav, motors giežās it kā, bet nelec… Pāris dienas atpakaļ biju jau noķelējies līdz ausīm ar dīzeli, mēģināju pats ar telefona palīdzību sačinīt, bet nekā.
Te bildes ko bildēj Uldze un Besis:

Comments are closed.