Playa La Palada

 

16.novembrī nolēmām izbaudīt kārtīgu pikniku. Par apmešanās vietu izvēlējāmies Playa de La Palada, kas ir nākamais līcis aiz El Cabezo. Iepriekš biju šeit bijis jau vairākas reizes, bet šoreiz sanāca tik daudz ko izbaudīt vienā reizē. Savukārt mana māsa Uldze ar meitām un Puriņu ģimene šo līci apciemoja pirmo reizi.

 

Līcis ir forš, jo viņš ir maziņš un apkārt klintis ar iespaidīgu skatu. Vēl kas foršī, ka suņi te daudz un viņiem nepārmet neko. Sākot ar šo gadu visās Spānijas pludmalēs ir aizliegts būt pludmalēs ar suni gan dēļ drošības, gan dēļ tā ko suņi aiz sevis atstāj, jo pārsvarā spāņi ir par slinku, lai ko savāktu… ;)

 

Sākām kā nākās ar sauļošanos, tad sīču un meitenes sāka niekoties ar sērfa dēļiem un body boardiem. Edgars arī iemēģināja pirmos metrus uz sērfa dēļa pa putiņām… Varēja pat peldšortos. Uz vakaru parādījās nedaudz vējš, no kreisās onšors. Līcis tāds mazs, ik pa laikam kāds peldās, vilnīši tādi pusmetrīgi. Izpildīju visu ko māku frīstailā, garstāvokli baigi pacēla. Pat neskatoties uz to, ka uztaisīju vienu backside areal un ieurbu uz gurķi. Tad kaut kā neveiksmīgi neizvilku kājas no kājsaitēm un otrais vilnis manu mastu kā sērkociņu pārlauza. Tā nedariet! Kājas neatstājiet kājsaites ;)

Bildes no Puriņu ģim:

20101116_PlayaLaPalada

Comments are closed.