Going to North

Jau vairākas dienas swell nāca no Z puses, kas nozīmēja, ka Tenerifi satika arī tikai pašos ziemeļos. Cik atceros, lielākais swell ar 5-6 m viļņiem bija iepriekšējās dienas, bet pēc mega pārbraucienu nu nemaz nebija vēlme pavadīt 1.5 st. karstā automašīnā, saņēmāmies tikai kad jau viss sāka beigties.

 

Īstenībā par ne pasērfojām un ne paburājām, bet izzinājām gan sērfinga, gan vindsērfinga spotus. Z piekraste bija redzēta tikai filmās un bildēs.

Labi ja kādos četros biju gatavs izmēģināt Z piekrasti ar vindsērfingu. Pūta pavisam mazs vējš no labās puses, paņēmu 5.5 un 85l dēli un sāku savu ceļu pa klintīm. Ceļš man aizņēma vairāk kā 20 min., jo centos būt piesardzīgs. Vējš pazuda vispār un jau esot tuvu pie vietas kad varētu jau mēģināt uzsākt ko līdzīgu sērfingam ar buru ;), nolēmu palikt dzīvs un devos atpakaļ. Respektīvi ir kādu 20m josla ar klintīm. Brīžiem tās virs ūdens, brīžiem līdz ceļiem vai vēl zemāk. Tad ir tāda kā klints mala, pēc kuras paliek uzreiz dziļš un man nekādi nesalikās kā var bezvējā izbraukt šādā vietā laukā nesaskādējot ne sevi, ne inventāru.

Protams, ka iekšā būtu iespējmas pabraukt pa skaistiem gludiem viļņiem, bet nākošreiz, cerams, ka būs arī nedaudz vairāk vējš.

Vakar iesildījāmies tepat El Medano līcī, varēja braukt ar 5.0 un 100l freestyle. Iegājām tikai at četriem, jo visu dienu bija kā tropos, spīdēja saule, tad uznāca mākonis un nolija lietus…

El Medano ir savākušies kāds bariņš latviešu, sajūta kā Pāvilostā ;)

Vairāk bildes, foto Edgars Behmanis:

20101112_GoingToNorth

Comments are closed.