Surfing in Hossegor

Mūsu sajūtas ierodoties bīčā var raksturot apmēram šādi, skat video:

Pieceļoties mazajā pilsētiņā Capberton un uzēdot rīta auzu pārslu putru, mums nev ne mazākās nojausmas kas darās pludmalē, par to liecina tikai Windguru.cz apskatītā prognoze, kam tā līdz galam neticam ;) Kā jau latvieši.
Sākumā piestājam pie pimā spota Hossegorā pie paša mola, novērtējam, ka visi sērferīši ir tādi jau gados un, ka šis varētu būt tāds mierīgāks spots. Aizbraucām arī tālāk, kā pēc tam noskaidrojām, uz vietu kur notiek arī notiek ASP tūre. Tur piešām bija ko redzēt un itin nemaz nebija vēlme doties iekšā, it sevišķi, ja uz sērfa sei bijis mazāk reižu kā pirksti vienā rokā ;)
Bildes ko Edgars ir fočējis pret vilni, ir iesācēju spots, kur es arī iemēģināju savas prasmes. Savukārt visas tās kur bildētas ieslīpi uz labo pusi, ir PRO bīčs. Pašām tik sanāca noķert vienu jau salūzušu vilni, jo pēc 2 st. malšanās, sācies jau bija paisums un viļņi vairs nebija pietiekami stāvi, lai tos noķertu. Jāatzīst, ka fiziskais rūdījums šajā sportā man nav un tie 3 tūkst. km, kas tika veikti 2 dienās, bija radījuši lielu nogurumu!

Patiesībā šajā vietā vajadzēja pavadīt daudz vairāk laika, bet atgriezties jau vienmēr ir iespēja ;) Pēc pusdienu maltītes, turpinājām ceļu uz labāko vindsērfinga spotu Portugālē – Guincho.

Bāņi jau sākās uzreiz ar iebraukšanu Vācijā, bija arī daži pat Polijā. Vācijā par tiem nebija jāmaksā nekas. Beļģijā tāpat, bet lielā naudas izdošana sākās Francijā, kur pa bāņiem vien aizgāja ap 100 E. Kaut kur Francijā pielējām arī motora ēļļu, izsktās, ka motors bija piedilis, kas ir normāli pēc kapitālā un autiņš sāka iet labāk un degvielu tērēt mazāk, Varēja izspiezt pat 120 ripinot pa kalnu pēc GPS ;) Nezinu, vai tā ir visām mašīnām, bet auto spidometrs šajā gadījumā rāda 130, zinu, ka manam vecajam melnajam busam ātrums uz spidometra bija par 5km vairāk kā GPS.

Un tā tajā pašā dienā, kad izbraucām no Francijas, nobraucām 900 km pa bāņiem un 80 km pirms Guincho un 40 km pirms Lisabonoas nolēmām panakšņot pāris stundas.

Te seko visas biles:

20101105_Hossegor_TripToTenerife

Guincho piedzīvoijumi sekos…

Comments are closed.