Changing the life…

Pirms ķeramies pie mūsu brauciena apskata, vēlējos pāris vārdus par šo paversienu kā tādu.

Pati ideja dzima šī gada pirmajā El Medeno braucienā (aprīļa beigas, novembra sākums), kad divatā ar Aneti ierdaāmies pie Reiņa un Rinalda paciemoties pa lēto ar Ryanair. Tad tapa vienošanās, ka dodos atpakaļ uz Rīgu, strādāju visu vasaru, izdarot aktuālos darbus, pelnu naudu, iegādāju privāto automašīnu un tad atgriežos, lai kopā izdzīvotu sapni par dzīvošanu ārzemēs kādu savu dzīves daļu, pie tam vēl apvienojot to ar ko tik foršu kā vindsērfingu ;)

Viss noritēja pēc plāna, tie bija grūti 6 mēneši, neskatoties uz to, ka bija iespēja Jūlijā kopā ar Edgaru apciemot Aneti. Patiesībā grūts un noderīgs pārbaudījums mūsu attiecībām.

Drabā viss sanāca smuki, un lielākā daļa iesākto darbu tika padarīti, kā arī sezona jau gandrīz bija beigusies. 2.jūlijā tika iegādāts 1988.gada VW Transporter kravas buss, kas taisnā ceļā uz 2 mēnešiem devās uz servisu. Pēdējāis mēnesis tika veltīts manām radošājām darbam – auto kravas nodalījuma pārbūvei. Tās bija 4 nedēļās nogales un 17 darba dienu vakari vienā mēneša laika ;) Par busu un pārbūvi būs cits topiks.

Orģinālā ideja ceļot līdz Tenerifei Kānāriju salās kādas 3-4 nedēļas ar savu suni Bigi. Laikam ejot un arvien vairāk izdodot naudu busa remontam, plāns mainījās. Ceļojumam pievienojās arī Edgars Behmanis, kurmam viņa pašreizējā dzīves situācija arī nesniedz pietiekamu gandarījumu. Eiropā bija jau rudens, Anete nespēja mani sagaidīt, tāpēc Eiropas tūri nolēmām samazināt uz tikai 1 nedēļu.

Iegādājāmies prāmja biļetes 7.novembrī no Portimao, Portugālē uz Tenerifes salu. Biļete mums bija kā mērķis uz kuru tiekties un vencties paspēt. Tas mums un mūsu 1988.gada VW bija liels izaicinājums ;)

Esam ieplānojuši pārlaist kā minimus šo ziemu, 6 mēnešus. Bet viss jau var mainīties… ;) Manā darbu listē pirmajā vietā ir atpūties, iemācīties kārtīgi paveivot, kļūt par labāku frīstaileru, iemācīties runāt spāniski un garīgi attīstīties Ritenis, kas ir griezis mani Rīgā, man ir liedzis daudz iespējas… Redzēs, vai šīs būs tikai viens sānsolis šim ritenim…

Comments are closed.