Hossegor, trip to Tenerife

Pirmā pietura pēc 2 dienu vai precīzāk 49 stundu brauciena ar auto. Viss notika baigā steigā. Vēl pagājušo 5dien strādāju, autiņam tika veikti pēdējie remontdarbi un tagad esam ar Edgaru jau pie Gunas Hossegorā.

Par pašu ideju vēlāk, bet šoreiz sausu fakti pa ceļu kā nokļusim līdz Teberifes sakai Kanārijās. Startēt no Latviajs ieplānojām 18.00 šo 2dien. Uz Priedaini bija sapraukuši tie, kuri vēlājas pamāt mums ar roku. Edhgars nokavējās, tad sākām šaubīties vai vajag tik vēlu izbraukt, bet beigās tomēr 21.00 devāmies ceļā.
1988 VW Transportes pārbaude bija sākusies.
Jau pēc 9 stundām bijām Varšavā. Polija gāja neticami ātri, līdz brīdim, kad līdz Vācijas robežai bija palikuši 80 km, sākās sastrēgums ik pa brīdim līdz pašai robežai 3 stundu garumā.
Braucām visu laiku pa vienam, otrs tajā laikā gulēja. Nezinu gan cik tas ir prātīgi vai legāli, bet kaut nedaudz atpūsties tā var. Otrā naksts pie stūres protams, ka bija pati grūtākā un beigās uz rīta pusi arī uz 2 stundām atlūzām.
Sanāca braukt cauru tieši Parīzei, bet līdz Eifelim netikām, jo vēlējāmies Hossegorā nokļūt vakarā, nevis pa nakti. Pašlaik jau dzeram tēju pie Gunas un skatamies, ka rīt 1.7m vilnīts bīčā!
Bet papētot prognozi vairāk, uz 7dienu, 1dienu un 2dienu solamežonīgu vētru. Kā mēs burātāji zinam, tas nav nekas slikts, bet ja mums tieši šajā laikā 2 dienas jābrauc ar prāmi no Portimao Portugālē uz Tenerifi? Vismaz Windguru sola 10.7 m lielus viļņus!!! Šoreiz jācer, ka prognoze izmainīsies un viss nolūzīs.
Rīt arī dosimies ceļā tālāk, palikuši vēl 1300 km, kas jāpaspēj līdz 7dienas 18.00, tā kā pa naktīm vairs nebūs jāvel atspērušam!

Comments are closed.