>Lithuanian event – Milk&Blood 1st place

>

Pagājušā sestdiena, neticēsiet, bija visai silta. Bija 10 grādi un labākie lietuviešu burātāji bija savākušies, lai noskaidrotu labāko. Pats laikam biju kādu gadu izlaidis burāšanu Lietuvā, butu jau bijis otrais, bet ar labās prognozes un Edgara motivāciju, jau 7.00 6dien no rīta devāmies iekarot Lietuvu.

Ceļā devāmies ar man jauno, bet īstenībā veco sērfa busu, tā teikt testējām. Ja neskaita, ka atpakaļ ceļā beidzās dīzelis, viss gāja kā smērēts ;) Kopā bija pieteikušies 10 dalībnieki, no tiem 2 latvieši – Ingvars un es. Bija arī sabraukuši citi latvieī, bet viņi sacensības izlaida.

Jau 12.15 tika dots starts pirmajam hītam. Ta kā neskatoties uz manu blefu, ka bija ļoti silts, lietuvieši izvēlējās Single elimination, lai viss beigtos pēc iespējas ātrāk, kats hīta garums kādas 8 min. Lai tiktu līdz uzvarai, bija jāpiedalās 3 braucienos.

Beidzot bija klikšķis un no 6 Backloop mēģinājumiem, nosēdināju 4! Iespējams, ka daļēji to var skaidrot ar Onshore vēju, pat nezinu. Tagad nedaudz tāds satraukums, kā būs nākamareiz un man ir nojauta, ka nākamā reize būs pavisam drīz ;)

Lietuvieši rūpējās gan par uzskodām, gan siltām dzirām, gan vārīja zupu. Bija mājīgi. Paldies Vejasgalvoje.lv!
Pirmo 5 vietu sadalījums:

1. Krišjanis Tutans 2. Viktoras Šeputa 3. Gintas Lapėnas 4. Artūras Morauskas 5. Darius Mikelionis;

Comments are closed.