>Ragaciems +8 & Visu Latvijai

>

Sēžot ofisā un vērojot laiku pa logu nemaz neliekas ticams, ka ir iespējams burāt… Īsti pat negribās, jo ir auksts, tumš un slapjš. Izrādās, ka visu pamatā ir motivācija un laba hidra.

Tā īsti līdz galam pārliecība, ka būs baigi labi nebija vēl ieejot ūdenī. Savilku visu ko varēju – īso hidru, RC 6mm kopā ar cepuri un pa virsu vēl silto neoprēna likru. Šī bija arī pirmā reize arī ar zābakiem un cimdiem! Kā nekā, ārā +8 tikai!

Pūta stiprs ZA vēkš, kas šeit Ragaciemā sanāca tieši sejā, onšors. Likās, ka būs garlaicīgi, bet bija baigi feini. Bijām sabrauksuši kādi 7 cilvēki – Dagnis, Vītols, Renārs utt., bija arī pat 2 lietuvieši. Bija ideāls laiks lai sāktu mācīties Shakas, varēja max ātri ieskrieties un šaut gaisā… Sanāca pat pāris Push loop un backloop, Flakas, Forvardi… Redzēju kā Vītols nosēdināja smuku Frontloop acu priekšā.

Šis izbrauciens bija arī kā atbalsts, nu maza reklāmas kampaņa par labu politiskajai partijai Visu Latvijai, par kuru atdomam savas balsis!

Edgars Behmanis uzrunā:
Šoreiz nolēmām braucienu atklāti politizēt, atbalstot nacionālo savienību Visu Latvijai/TBLNNK. Lai kā nepatiktu vārds politika, no tās vadot laicīgo dzīvi nav lemts izvairīties. Abstrahējoties no negācijām kādas ir virmojušas ap TB/LNNK, un jebkāda iespējamā iznākuma, savas balsis nolēmām uzticēt Visu Latvijai nacionālistiem viņu sapņu, ideālisma un pašatdeves suģestēti, ar cerību Pāvilostā nolīgot arvien īstākus Jāņus un cerību, ka zvejnieku laivas netiks sazāģētas. Bez nacionālas politikas un ekonomikas mēs nebūsim interesanti ne sev, ne citiem, pareizāk sakot – mūs- latviešu nebūs vispār. Gadu no gada braucot burāt var redzēt kā iznīkst lauku ciemi, vientuļas, pamestas, viensētas, apkārtējā vide degradējas, kļūst policejiskāka, birokrātiskāka, trulāka, depresīvāka, bezcerīgāka, nesaprotamāka. Ir pēdējais laiks atgriezt lietu pareizo kārtību, kad darba tikums ikvienam nodrošina pārticību, dzīva kultūra – fiziski un garīgi saliedētu nāciju, veidojot pamatos pašpietiekamu valsti. Savas balsis Visu Latvijai uztic: Edgars Behmanis, Krišjānis Tūtāns, Renārs Bīrmanis, Māris Minkevics, Guntars Rakitko, Jānis Neimanis pievienojies arī tu!

Bildes Edgars Behmanis:

Comments are closed.