>Roadex Open Wave 2010 = Roadex Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā 2010

>

Laikā no 1. septembra līdz 30. novembrim notiks Roadex Latvijas atklātais čempionāts viļņu braukšanā 2010.

Roadex posms ir noslēdzošais Latvijas kausa izcīņā, kas rīkots ar Latvijas Zēģelētāju Savienības (LZS) un Latvijas Vindsērfinga Asociācijas (LVA) akceptu. Tiesnešu kolēģijas vadību atkārtoti uzņemsies LVA valdes loceklis un Latvijas izlases treneris Elmārs Smiltenieks.

Iepriekšējos gados čempiona titulu sīvā cīņā ieguva BOARDS.LV komandas braucējs Krišjānis Tūtāns un šogad sacensību spriedze ir augusi. Jau iepriekšējās sacensībās K. Tūtānam spēcīgu konkurenci radīja ne tikai mūsu latvieši, bet arī igauņu braucēji. Šogad gaidāms spēcīgs sniegums no Ain Harmson, Erno Kaasik un jaunās cerības Tony Motts, kas K.Tūtānam varētu apgrūtināt ceļu uz kārtējo čempiona titulu.

Pieaugošās skatītāju intereses dēļ, tiek organizēts bezmaksas autobuss no Rīgas uz sacensībām un atpakaļ. Līdzjutēji varēs ne tikai sekot līdzi sacensībām, bet arī paši pārbaudīt spēkus viļņu savaldīšanā, izmēģinot sērfa inventāru no boards.lv, dejot enerģiskos RedBull sarūpētos ritmos vai klātienē baudīt Hot Sails Maui Team braucēja Leaon Jamaer paraugdemonstrējumus.

Pieteikties bezmaksas autobusam no Rīgas uz sacensībām un atpakaļ var, sūtot e-pastu uz santa@boards.lv vai zvanot (+371) 22 00 47 80.

Roadex posms notiks Pāvilostas vai Liepājas piekrastē un par datumu ne vēlāk 48 stundas pirms sacensībām tiks izziņots portālos www.vindserfings.lv un boards.lv

Veiksmīgu Roadex Open Wave norisi atbalsta arī: Roadeks, AB Tehnoloģiju korporācija, Nycomed, Sekura stils, Rip Curl, Nixon, Electric, radio SWH, Hot Sails Maui, Chinook, Maui Ultra Fins, Red Bull un BOARDS.LV!

Sacensību nolikums latviešu valodā: http://www.lat168.lv/files/NOR_LV_RoadexOpenWave_2010.pdf
Sacensību nolikums angļu valodā:
Sacensību plakāts:
Sacensību logo:

Comments are closed.