>Pāvilostas klasiska!

>

Šādu dienu vēlētos nodēvēt par Pāvilostas klasiku. Bet jāatzīst, ka tā klasika nemaz tik bieži neatkārtojās… ;) Iepriekšejais vakars pirms SurfPro viļņu mačiem izrādījās pats skaistākais šogad. Spīdēja saule un ap kādiem 17.00 devos ūdenī ar 4.5 un 79 twin. Bija ideāli apstākļi gan lekšanai, gan viļņu burāšanai.
Pēc kāda laika jau vējš pieņēmās spēkā un nomainīju inventāru uz 4.0 un 73l. Jāpiebilst, ka ūdens bija joprojā, siltumsilts un saule spīdēja jo spoži. Zinot, ka šādi apstākļi mūsu platuma grādos gadās visai reti, neskatoties, ka nākamajā dienā plānoti mačī, savu sessiju beidzu tikai pirms 22.00, bet tas arī piespiedu kārtā :)
Bildes mums saknispēja Jurģa draudzene Marija, paldies! Šoreiz vairāk ir bildēti lēcieni, kaut gan viļņu braukšana bija tik pat vērā ņemama. U.Pāvulam izdevās iemūžinām pāris manus lēcienus ar video kameru, vēlāk uzmontēšu mazu home made video ar to ;)
Ar Pushloop jau kādu laiku viss ir labi, bet Backloop tikai dažreiz rotācija ieņem pareizu virzienu. Domāju, ka šajā dienā mēģināju kādus 25-30 backloop, liku uzsvaru ;) Tas noteikti ir pirmais apgūstamais manevrs, kas stāv manā rindā ;) Protams, ka sapņoju arī par Taku ar savu Twin…
Foto:
20100824_Pavilosta_4.0_day_before_SurfProWave

Comments are closed.